Filtras

Gamintojas

Onkyo

Onkyo 

Yra 8 prekių.
Onkyo A-9010 stereo garso...

Onkyo stereo stiprintuvas, ieškantiems aukštos garso ir surinkimo kokybės, tačiau nenorintiems išlaidauti. Skaitmeniniai optinis ir bendraašis įėjimai, MM korekcinis stiprintuvas bei 44W galios kiekvienam kanalui.  Vienas geriausių pasirinkimų rinkoje!

249 €
Yra sandėlyje
Onkyo TX-8020 stereo...

Stereo garso resiveris su FM radiju, skaitmeniniai optiniu ir bendraašiu įėjimais, Pre-out išėjimu žemų dažnių kolonėlei ir netgi MM korekciniu stiprintuvu. Turėdamas net po 90W maksimalų galingumą, šis stiprintuvas išgros net ir reiklias grindines kolonėles. 

249 €
Yra sandėlyje
Onkyo A-9030 stereo garso...

Integruotas stereo stiprintuvas su MM korekciniu stiprintuvu, dviem porom išėjimų bei žemų dažnių kolonėlės išėjimu ir turintis net po 65W kanalui prie 8ohm.

399 €
Yra sandėlyje
Onkyo A-9050 stereo garso...

Galingas ir kokybiškas integruotas stereo stiprintuvas, turintis net po 75W kanalui prie 8ohm. Taip pat skaitmeniniai optinis ir bendraašis įėjimai, MM korekcinis stiprintuvas, Pre-out išėjimas žemų dažnių kolonėlei bei papildomam galios stiprintuvo pajungimui ir aukštos kokybės kolonėlių gnybtai. 

449 €
Yra sandėlyje
Onkyo TX-8130 tinklinis...

Tinklinis stereo garso stiprintuvas. Internetinis radijas, Spotify, USB, MM korekcinis stiprintuvas. Išėjimas žemų dažnių kolonėlei.

499 €
Pristatymas pagal užsakymą
Onkyo TX-L20D tinklinis...

Ypač universalus ir kokybiškas stereo garso stiprintuvas su HDMI komutacija. WiFi, Bluetooth, Spotify, Airplay, Tidal, internetinis radijas ir kiti muzikos servisai. Be to, stiprintuvas turi net 2x85W galią ir išjudins įvairių tipų kolonėles.

519 €
Yra sandėlyje
Onkyo TX-8150 stereo...

Stereo garso resiveris su tinklo grotuvo funkcija. Spotify Connect, Airplay ir kiti internetiniai šaltiniai bei galingas ir kokybiškas stiprintuvas viename korpuse.  Taip pat internetinis radijas, FM radijas, Bluetooth bei aukštos raiškos DSD failų atkūrimas, USB jungtis. MM tipo korekcinis stiprintuvas, subwooferio išėjimas.

599 €
Pristatymas per 1-2 d.d.
Onkyo TX-8270 tinklinis...

Tinklinis stereo garso stiprintuvas su HDMI (4in / 1out), WiFi, Bluetooth, Spotify, Chromecast multiroom sistema, FM radiju, internetiniu radiju. Išėjimas žemų dažnių kolonėlei, MM korekcinis stiprintuvas. 

679 €
Pristatymas per 1-2 d.d.