Mini HiFi 

Mini HiFi sistemos / muzikos centrai. Jeigu ieškote kompaktiško sprendimo, tačiau norite girdėti kokybišką garsą, šios mini hifi garso sistemos yra puikus pasirinkimas. Tai ne tik dailiai atrodys bet kokiame interjere, tačiau ir suteiks kokybišką garsą. 

Yra 11 prekių.
Denon D-M40 Mini HiFi sistema

Itin kompaktiška ir kokybiška mini HiFi sistema, ieškantiems kokybiško garso darbo kambaryje, miegamajame ar kitoje vietoje. Sistema susideda iš: Denon RCD-M40 (juodas arba sidabrinis) Denon SC-M40 (juodos arba vyšnios spalvos) Likęs paskutinis ekspozicinis modelis (juodas grotuvas + vyšnios koloėlės)

290 € 430 €
Yra sandėlyje
Taga HTR-1000CD lempinis...

Lempinis HiFi muzikos grotuvas su Bluetooth v.4.0, CD (MP3, WMA), USB (MP3, WMA), FM radiju, RCA įėjimu. Galia: 2 x 75W RMS (4ohm) Lempos: 2 x 12AX7B

299 €
Yra sandėlyje
Denon RCD-M40 muzikos centras

Kompaktiškas stiprintuvas su CD grotuvu tęsia RCD-M39 modelio tradicijas ir jau spėjo pelnyti aukščiausius įvertinimus. Su juo galėsite mėgautis puikiu garsu iš daugybės šaltinių, kaip USB laikmena, TV ar CD. Gamintojo tinklapis Turime ekspozicijoje

309 €
Pristatymas per 1-2 d.d.
Denon DRAN-4 tinklinis...

Kompaktiškas, stilingas ir kokybiškas stereo AV su WiFi, Bluetooth, Spotify Connect, USB jungtimi ir kita. Tai idealus sprendimas ieškantiems stilingos stereo sistemos, kuri gali priimti garsą iš begalės šaltinių ir atkurti jį kokybiškai! Pristatymas per 1-2 d.d.

359 €
Yra sandėlyje
Denon CEOL Piccolo N4...

Itin kompaktiška ir stilinga Denon mini HiFi sistema. Stereo AV imtuvas su WiFi, Bluetooth, Spotify Connect, USB jungtimi ir kita.Komplektuojama su Denon SCN-4 kompaktiškomis garso kolonėlėmis. Gamintojo tinklapisIšbandykite mūsų salone.

399 € 449 €
Pristatymas per 2-3 d.d.
Denon D-M41 Mini HiFi garso...

Atnaujinta žymioji Denon mini HiFi sistema dabar ir su Bluetooth! Dar geresnis garsas, dar didesnis funkcionalumas. Bluetooth, CD, FM, optiniai įėjimai.

429 €
Yra sandėlyje
Marantz MCR-511 HiFi...

Aukštos kokybės HiFi muzikos centras su Bluetooth ir Wifi, Spotify Connect, Airplay, DLNA ir kitomis naudingomis funkcijomis. Gamintojo tinklapis Pristatymas per 1-2 d.d.

449 €
Yra sandėlyje
Denon RCDN-9 tinklinis...

Kompaktiškas, stilingas ir kokybiškas stereo AV imtuvas su CD, WiFi, Bluetooth, Spotify Connect, USB jungtimi ir kita. Tai idealus sprendimas ieškantiems stilingos stereo sistemos, kuri gali priimti garsą iš begalės šaltinių ir atkurti jį kokybiškai! Pristatymas per 1-2 d.d.

499 €
Yra sandėlyje
Denon CEOL N9 tinklinė CD...

Kompaktiška ir stilinga Denon mini HiFi sistema. Stereo AV imtuvas su CD, WiFi, Bluetooth, Spotify Connect, USB jungtimi ir kita.Komplektuojama su Denon SCN-9 kompaktiškomis garso kolonėlėmis. Gamintojo tinklapis Išbandykite mūsų salone.

599 €
Pristatymas per 2-3 d.d.
Marantz MCR-611 HiFi...

Aukštos kokybės HiFi muzikos centras su CD grotuvu, Bluetooth ir Wifi, Spotify Connect, Airplay, DLNA, FM radiju, USB. Žemų dažnių kolonėlės pajungimas, optiniai ir analoginiai įėjimai. Gamintojo tinklapis Turime ekspozicijoje.

699 €
Pristatymas per 1-2 d.d.
Denon D-F109 Mini HiFi sistema

Aukštos kokybės Denon mini HiFi sistema, neturintiems daug vietos patalpoje ir siekiantiems kokybiško garso. Sistema susideda iš stereo AV imtuvo, CD grotuvo, tinklo grotuvo bei kolonėlių. Galima kompletuoti be CD grotuvo ar tinklo grotuvo. Gamintojo tinklapis Pristatymas pagal užsakymą

899 €
Yra sandėlyje