Patefonai 

Plokštelių grotuvai tikro garso mėgėjams. Turime platų pasirinkimą, nuo nebrangių ir itin paprastų iki aukščiausio lygio mechaninių ir preciziškų patefonų. Taip pat pas mus rasite patefonų su USB jungtimi, kurio pagalba galėsite plokštelėse esančius įrašus persikelti į skaitmeninius formatus.

Subkategorijos

Yra 18 prekių.
Korekciniai stiprintuvai,...
In-akustik antistatinis...

Antistatinis šepetėlės plokštelių valymui, nepaliekantis dulkių ir neleidžiantis joms kauptis. Nuvalykite plokštelę prieš klausymą ir mėgaukitės garsu be trigdžių.

12 €
Yra sandėlyje
Denon DP-29F automatinis...

Paprastas ir lengvai naudojamas automatinis Denon plokštelių grotuvas su integruotu korekciniu stiprintuvu. Tai puiki pradžia, norintiems žengti pirmuosius žingsnius į vinilo pasaulį. Gamintojo tinklapis

129 € 169 €
Pristatymas per 1-2 d.d.
Audio-Technica AT-LP60-USB...

USB išėjimas - tiesioginis pajungimas prie kompiuterio Mac ir PC suderinama Audacity programinė įranga skaitmenizuoti plokštelėms Pilnai automatinis, dviejų greičių: 33 ir 45 RPM Kokybiškas aliuminis diskas Integral Dual Magnet™ galvutė su keičiama adata

148 € 180 €
Sumažinta kaina!
Yra sandėlyje
Marantz TT5005 plokštelių...

Automatinis plokštelių grotuvas su integruotu korekciniu stiprintuvu.  Belieka pajungti patefoną prie stiprintuvo, nuspausti vieną mygtuką ir mėgautis tikru analoginiu garsu. Korekcinį stiprintuvą taip pat galima atjungti. Gamintojo tinklapis

219 €
Pristatymas per 1-2 d.d.
NAD PP4 MM/MC korekcinis...

Aukštos kokybės NAD korekcinis stiprintuvas tiek MM, tiek MC tipų galvutėms su integruota USB jungtimi, norintiems savo vinilo kolekciją paversti skaitmeniniais failais. Gamintojo tinklapis Pristatymas per 1-2 d.d.

220 €
Yra sandėlyje
Denon DP-200USB plokštelių...

Automatinis Denon plokštelių grotuvas su USB išėjimu, kurio pagalba galėsite savo mėgstamus analoginius įrašus perkelti į MP3 failus. Patefonas turi integruotą korekcinį stiprintuvą. Gamintojo tinklapis Pristatymas per 1-2 d.d.

249 € 329 €
Pristatymas per 1-2 d.d.
Denon DP-300F plokštelių...

Aukštos kokybės pilnai automatinis analoginis Denon plokštelių grotuvas su integruotu korekciniu stiprintuvu (kurį galima įjungti arba išjungti) ir keičiama galvute, kas suteikia galimybę patefono tobulinimui. Pristatymas per 0-2 d.d.

299 € 399 €
Pristatymas per 1-2 d.d.
Thorens TD158 plokštelių...

Pilnai automatinis plokštelių gotuvas pradedančiąjam vinilo mėgėjui. Tai puikus pasirinkimas norintiems įsigyti plokštelių grotuvą už itin gerą kainos / kokybės santykį. Gamintojo tinklapis Nuolaida galioja tik ekspozicijoje esančiam modeliui.

299 € 360 €
Pristatymas per 4-5 d.d., jeigu yra sandėlyje
Argon TT2 plokštelių grotuvas

Šiuolaikiškas ir kokybiškas mechaninis plokštelių grotuvas už ypač gerą kainos/kokybės santykį. Ortofon OM5e galvutė, tvirtas korpusas, antivibracinės kojelės. Turime ekspozicijoje

299 €
Yra sandėlyje
Onkyo CP-1050 plokštelių...

Atraskite vinilo magiją iš naujo! Tai aukštos kokybės Direct Drive plokštelių grotuvas su kokybiški tonarmu bei galvute. Efektyvi anti-vibracinė konstrukcija. Pasirenkamas grojimo greitis. Keičiamas tarpblokinis kabelis.

499 €
Yra sandėlyje
Thorens TD 235 plokštelių...

Pusiau automatinis plokštelių grotuvas. Grotuvo su integruotu phono korektoriumi kaina: 720€ Gamintojo tinklapis Dėl pristatymo laiko teirautis.

690 €
Pristatymas per 4-5 d.d., jeigu yra sandėlyje
Thorens TD 240-2 plokštelių...

Neblėstanti elegancija. Juodo lako ir riešuto spalvos kaina: 800eur Gamintojo tinklapis Dėl pristatymo laiko teirautis.

720 €
Pristatymas per 4-5 d.d., jeigu yra sandėlyje
Thorens TD 295 MK IV...

Elegantiška klasika. Aukštos kokybės puikiai grojantis ir atrodantis patefonas. Gamintojo tinklapis Dėl pristatymo laiko teirautis.

899 €
Pristatymas per 4-5 d.d., jeigu yra sandėlyje
Technics SL-1200G direct...

Grand klasės Technics plokštelių grotuvas. Išskirtinės precizikos ir kokybės pavyzdys.Coreless Direct Drive MotorHigh-precision Motor Control TechnologyThree-layered Turntable PlatterHigh-level Balance AdjustmentHigh-sensitive TonearmFour-layered Cabinet ConstructionHigh-quality TerminalsWeight: Approx. 18 kg

3 499 €