Kategorijos

Gamintojai

Sąrašas prekių pagal gamintoją ONKYO

ONKYO garso aparatūra. Namų kino, stereo stiprintuvai, CD grotuvai, tinklo grotuvai ir kita technika.

Onkyo A-9010 stereo garso...

Onkyo stereo stiprintuvas, ieškantiems aukštos garso ir surinkimo kokybės, tačiau nenorintiems išlaidauti. Skaitmeniniai optinis ir bendraašis įėjimai, MM korekcinis stiprintuvas bei 44W galios kiekvienam kanalui.  Vienas geriausių pasirinkimų rinkoje!

249 €
Yra sandėlyje
Onkyo C-7030 CD grotuvas

Puikus garso atkūrimas už itin patrauklią kainą.  Aukštos kokybės Wolfson 24bit/192KHz skaitmeninis/analoginis keitiklis. MP3 bei WMA failų atkūrimas. Analoginis bei skaitmeniniai išėjimai.

249 €
Yra sandėlyje
Onkyo TX-8020 stereo...

Stereo garso resiveris su FM radiju, skaitmeniniai optiniu ir bendraašiu įėjimais, Pre-out išėjimu žemų dažnių kolonėlei ir netgi MM korekciniu stiprintuvu. Turėdamas net po 90W maksimalų galingumą, šis stiprintuvas išgros net ir reiklias grindines kolonėles. 

249 €
Yra sandėlyje
Onkyo BD-SP353 Blu-ray...

Plonas ir stilingas Onkyo Blu-ray grotuvas, palaikantis Dolby TrueHD ir DTS-HD Master Audio garso formatus. Priekyje įmontuota USB jungtis leis mėgautis aukštos raiškos FLAC bei WAV garso įrašais bei įvairiais vaizdo įrašais.

249 €
Pristatymas per 1-2 d.d.
Onkyo C-7050 tinklinis CD...

Su šiuo grotuvu galėsite klausyti ne tik CD įrašus, tačiau klausytis muzikos iš tinkle esančių įrenginių, kaip NAS kietasis diskas, Jūsų kompiuteris ar išmanusis telefonas. Grotuvas atkuria net aukščiausios raiškos DSD failus. Prie USB jungties galėsite tiesiogiai prijungti iPod/iPhone įrenginį ar nešiojamą laikmeną. 

399 €
Yra sandėlyje
Onkyo A-9030 stereo garso...

Integruotas stereo stiprintuvas su MM korekciniu stiprintuvu, dviem porom išėjimų bei žemų dažnių kolonėlės išėjimu ir turintis net po 65W kanalui prie 8ohm.

399 €
Yra sandėlyje
Onkyo A-9050 stereo garso...

Galingas ir kokybiškas integruotas stereo stiprintuvas, turintis net po 75W kanalui prie 8ohm. Taip pat skaitmeniniai optinis ir bendraašis įėjimai, MM korekcinis stiprintuvas, Pre-out išėjimas žemų dažnių kolonėlei bei papildomam galios stiprintuvo pajungimui ir aukštos kokybės kolonėlių gnybtai. 

449 €
Yra sandėlyje
Onkyo TX-NR474 namų kino...

5.2 namų kino stiprintuvas su WiFi ir Bluetooth, Spotify, internetiniu radiju ir pakankamai galios išgroti net ir galingas grindines kolonėles. Gamintojo tinklapis

479 €
Yra sandėlyje
Onkyo CP-1050 plokštelių...

Atraskite vinilo magiją iš naujo! Tai aukštos kokybės Direct Drive plokštelių grotuvas su kokybiški tonarmu bei galvute. Efektyvi anti-vibracinė konstrukcija. Pasirenkamas grojimo greitis. Keičiamas tarpblokinis kabelis.

499 €
Yra sandėlyje
Onkyo TX-8130 tinklinis...

Tinklinis stereo garso stiprintuvas. Internetinis radijas, Spotify, USB, MM korekcinis stiprintuvas. Išėjimas žemų dažnių kolonėlei.

499 €
Pristatymas pagal užsakymą
Onkyo TX-L20D tinklinis...

Ypač universalus ir kokybiškas stereo garso stiprintuvas su HDMI komutacija. WiFi, Bluetooth, Spotify, Airplay, Tidal, internetinis radijas ir kiti muzikos servisai. Be to, stiprintuvas turi net 2x85W galią ir išjudins įvairių tipų kolonėles.

519 €
Yra sandėlyje
Onkyo TX-NR575 7.2 namų...

7.2 dviejų zonų namų kino stiprintuvas su WiFi ir Bluetooth, Spotify, internetiniu radiju ir pakankamai galios išgroti net ir galingas grindines kolonėles. Dolby Atmos, DTS:X palaikymas, korekcinis stiprintuvas. Gamintojo tinklapis

549 €
Yra sandėlyje
Onkyo TX-NR656 7.2 namų...

Kokybiškas ir galingas 7 kanalų namų kino stiprintuvas su WiFi, Bluetooth, DTS:X bei Dolby Atmos palaikymu. Naujausi garso ir vaizdo formatai, didelis galingumas ir puikus dizainas.  Internetinis radijas, FM radijas, Spotify Connect, Airplay, aukštos kokybės 32bit DAC. 

571 € 649 € -12%
Sumažinta kaina!
Pristatymas per 1-2 d.d.
Onkyo TX-8150 stereo...

Stereo garso resiveris su tinklo grotuvo funkcija. Spotify Connect, Airplay ir kiti internetiniai šaltiniai bei galingas ir kokybiškas stiprintuvas viename korpuse.  Taip pat internetinis radijas, FM radijas, Bluetooth bei aukštos raiškos DSD failų atkūrimas, USB jungtis. MM tipo korekcinis stiprintuvas, subwooferio išėjimas.

599 €
Pristatymas per 1-2 d.d.
Onkyo TX-NR676 7.2 namų...

7.2 kanalo tinklinis dviejų zonų namų kino stiprintuvas su WiFi, Bluetooth, Spotify, internetiniu radiju ir kita. 165W galia kanalui, integruotas Chromecast, korekcinis stiprintuvas. Dolby Atmos ir DTS:X palaikymas. Gamintojo tinklapis

649 €
Pristatymas per 1-2 d.d.
Onkyo TX-8270 tinklinis...

Tinklinis stereo garso stiprintuvas su HDMI (4in / 1out), WiFi, Bluetooth, Spotify, Chromecast multiroom sistema, FM radiju, internetiniu radiju. Išėjimas žemų dažnių kolonėlei, MM korekcinis stiprintuvas. 

679 €
Pristatymas per 1-2 d.d.