Filtras

Gamintojas

Chario

Chario 

Itališkos, rankų darbo garso kolonėlės, pasižyminčios išskirtiniu dizainu ir žinoma aukščiausio lygio garso atkūrimu. Chario garso kolonėlės skirtos tikriems melomanams, kuriems muzika - tai atsipalaidavimo ir harmonijos derinys.

Gamintojo tinklapis

Yra 14 prekių.
Chario Reflex Terza

Reflex serijos kolonėlės sukurtos apgroti kitas tos pačios klasės kolonėlės ir tuo pačiu atlikti meno kūrinio vaidmenį kambaryje.  Terza yra dviejų juostų lentyninės garso kolonėlės. Gale sumontuoti du aukštų dažnių garsiakalbiai sukuria ypatingai erdvų garsą. Plačiau skaitykite gamintojo tinklapyje. Kaina nurodyta už porą. Kviečiame pamatyti ir išgirsti...

349 €
Chario Reflex Doppia

Reflex serijos kolonėlės sukurtos apgroti kitas tos pačios klasės kolonėlės ir tuo pačiu atlikti meno kūrinio vaidmenį kambaryje.  Doppia yra paprasta ir elegantiška stereo kolonėlė, užtikrinanti klausytojams kokybišką ir itin erdvų garsą. Plačiau skaitykite gamintojo tinklapyje. Kaina nurodyta už vienetą.

350 €
Chario Reflex Seconda

Reflex serijos kolonėlės sukurtos apgroti kitas tos pačios klasės kolonėlės ir tuo pačiu atlikti meno kūrinio vaidmenį kambaryje.  Seconda yra dviejų juostų lentyninės garso kolonėlės. Gale sumontuoti du aukštų dažnių garsiakalbiai sukuria ypatingai erdvų garsą. Plačiau skaitykite gamintojo tinklapyje. Kaina nurodyta už porą.

500 €
Reflex
Chario Reflex Prima

Reflex serijos kolonėlės sukurtos apgroti kitas tos pačios klasės kolonėlės ir tuo pačiu atlikti meno kūrinio vaidmenį kambaryje.  Prima yra trijų juostų garso kolonėlės su apačioje įmontuotu žemų dažnių garsiakalbiu. Gale sumontuoti du aukštų dažnių garsiakalbiai sukurs ypatingai erdvų garsą. Plačiau skaitykite gamintojo tinklapyje. Kaina nurodyta už porą.

850 €
Chario Constellation Lynx

Dviejų juostų Italijoje gaminamos rankų darbo kolonėlės. Lynx yra mažiausios Chario lentyninės kolonėlės, tačiau sugebančios atkurti garsą nuo 67Hz ir apgros daugelį didesnių kolonėlių. Išsiskiria plačia garso scena ir muzikalumu. Plačiau skaitykite gamintojo tinklapyje. Kaina nurodyta už porą. Stovai komplektuojami atskirai. Kaina: 430€ / pora.

1 300 €
Studio
Chario Studio 1013 lentyninės garso kolonėlės

Gimę stebinti. Nepaisant savo mažo dydžio šios garso kolonėlės skamba, lyyg būtų žymiai didesnės. Garso scena yra puikiai subalansuota ir įtraukianti, o bosas galingas bei tikslus. Rekomenduojama iki 15m2 kambariams. Nurodyta poros kaina Plačiau

1 300 €
Chario Constellation Delphinus

Dviejų juostų Italijoje gaminamos rankų darbo kolonėlės. Delphinus modelis yra puikus sprendimas ieškantiems lentyninių kolonėlių su išskirtiniu garso atkūrimu. Ir žinoma - nepakartojamu Itališku dizainu! Plačiau skaitykite gamintojo tinklapyje. Kaina nurodyta už porą. Stovai komplektuojami atskirai. Kaina: 430€ / pora. Turime ekspozicijoje

1 600 €
Chario Studio 1016 lentyninės garso kolonėlės

Garso kolonėlės, kurios nereiklios pastatymo pozicijai beisuteikia natūralų garsą. Su 165mm žemų dažnių garsiakalbiu, vidutinių-žemų dažnių atkūrimas yra ypač įtikinantis. Rekomenduojama iki 25m2 kambariams. Nurodyta poros kaina Plačiau

1 700 €
Chario Constellation Cygnus

Trijų juostų Italijoje gaminamos rankų darbo kolonėlės. Ieškantiems išskirtinumo ir ypatingai malonaus skambesio. Plačiau skaitykite gamintojo tinklapyje. Kaina nurodyta už porą.

2 650 €
Chario Constellation Pegasus

Trijų juostų Italijoje gaminamos rankų darbo kolonėlės. Ieškantiems išskirtinumo ir ypatingai malonaus skambesio. Plačiau skaitykite gamintojo tinklapyje. Kaina nurodyta už porą.

3 500 €
Chario Academy Sonet garso kolonėlės

Rankų darbo išskirtinio dizaino ir kokybės garso kolonėlės, gaminamos Italijoje. Sonet - tai nuostabus garsas stilingame ir kompaktiškame korpuse. Plačiau skaitykite gamintojo tinklapyje. Stovai komplektuojami atskirai. Kaina: 1060€ / pora.

4 600 €
Constellation
Chario Constellation Ursa Major

Ursa Major - tai Constellation serijos flagmanas. Ieškantiems išskirtinumo ir ypatingai malonaus skambesio. Plačiau skaitykite gamintojo tinklapyje. Kaina nurodyta už porą.

8 600 €
Chario Academy Sovran garso kolonėlės

Trijų juostų garso kolonėlės, atkuriančios puikiai kontroliuojamą ir energingą bosą bei ypatingai malonius viduditius bei aukštus dažnius.   Plačiau skaitykite gamintojo tinklapyje.

15 000 €
Academy
Chario Academy Serendipity garso kolonėlės

Serendipity - tai Academy serijos flagmanas. Tai išties įspūdingos ir susižavėjimą kelenčios rankų darbo garso kolonėlės, kurių atkuriamam garsui neliks abejingų. Plačiau skaitykite gamintojo tinklapyje.

27 900 €