Filtras

Stiprintuvai

Stiprintuvai 

Naudoti aukštos kokybės garso stiprintuvai. Arcam, Marantz,NAD, Denon ir kitų gamintojų prekės.

Jeigu neradote Jus dominančios technikos svetainėje, susisiekite su mumis 8 645 40688 ar info@topav.lt

Yra 5 prekių.
Arcam Alpha 3 stereo stiprintuvas

Kokybiškas angliškas stereo stiprintuvas, atiduodantis po 40W prie 8ohm.  Phono jungtis, "Direct" funkcija tembrų bloko "apėjimui", tiksliai ir kokybiškai atkuriamas garsas. Būklė: 7/10 (truputį pavargęs garso potenciometras, pabraižytas korpusas).

70 €
Yra sandėlyje
Onkyo TX-SR606 7.1 namų kino stiprintuvas

7 kanalų namų kino stiprintuvas. DTS-HD master audio dekoderis, 4 HDMI įėjimai.Būklė: 6/10 (keletas nežymių pabraižymų, šiek tiek įlenktas galinis kampas. Nefunkcionuoja OSD (on-screen display), tačiau visa kita puikiai veikia.)Suteikiama 3 mėn. garantija Gamintojo tinklapis

125 €
Yra sandėlyje
Pioneer VSX-908 namų kino stiprintuvas

Aukštos klasės Pioneer resiveris. Būklė: 9/10 (puikaus technino ir kosmetinio stovio, su pultu, instrukcija, FM antena, gamykliniu įpakavimu).

220 €
Yra sandėlyje
Roksan Kandy K2 komplektas

Aukštos klasės stereo komplektas. Roksan Kandy K2 garso stiprintuvas ir CD grotuvas. Idealios būklės, kaip naujas, su dėžėmis ir pan. Parduodamas tik visas komplektas

1 050 €
Yra sandėlyje
Unison Research Unico SE hibridinis stereo...

Nuostabus hibridinis stereo garso stiprintuvas su dvejomis lempomis pradiniame stiprintuve. Galingas, net 130W galios kanalui prie 8ohm ir itin dinamiškas. Būklė: 9/10 (visapusiškai puikios būklės, su pultu)

1 700 €
Yra sandėlyje