Filtras

Gamintojas

Denon

Denon 

Denon - jau virš 100 metų gyvuojantis gamintojas, kilęs iš Japonijos. Tai aukštos kokybės garso technika muzikos bei namų kino mėgėjams. Denon garso stiprintuvai pasižymi dinamišku bei detaliu skambesiu. Tai puikiai tiks roko ar šiuolaikinės muzikos gerbėjams.

Yra 10 prekių.
Denon PMA-520AE garso stiprintuvas

2 x 70W galios pradinio lygio Denon stereo stiprintuvas su korekciniu stiprintuvu patefonui. Puikus kainos/kokybės santykis! Gamintojo tinklapis Turime ekspozicijoje. Pristatymas per 1-2 d.d.

195 € 229 €
Yra sandėlyje
Denon PMA-720AE garso stiprintuvas

2 x 85W galios vidutinės klasės Denon stereo stiprintuvas su korekciniu stiprintuvu patefonui ir Pre-out išėjimu. Gamintojo tinklapis Turime ekspozicijoje Pristatymas per 1-2 d.d.

269 € 299 €
Yra sandėlyje
Denon RCD-M41 stereo stiprintuvas su CD

RCD-M41 stereo stiprintuvas su CD grotuvu ir Bluetooth.  Geriausias mini HiFi grotuvas rinkoje. Gamintojo tinklapis

309 €
Yra sandėlyje
Denon DRAN-4 tinklinis stiprintuvas

Kompaktiškas, stilingas ir kokybiškas stereo AV su WiFi, Bluetooth, Spotify Connect, USB jungtimi ir kita. Tai idealus sprendimas ieškantiems stilingos stereo sistemos, kuri gali priimti garsą iš begalės šaltinių ir atkurti jį kokybiškai! Pristatymas per 1-2 d.d.

359 €
Yra sandėlyje
Denon RCDN-9 tinklinis stiprintuvas su CD

Kompaktiškas, stilingas ir kokybiškas stereo AV imtuvas su CD, WiFi, Bluetooth, Spotify Connect, USB jungtimi ir kita. Tai idealus sprendimas ieškantiems stilingos stereo sistemos, kuri gali priimti garsą iš begalės šaltinių ir atkurti jį kokybiškai! Pristatymas per 1-2 d.d.

499 €
Yra sandėlyje
Denon PMA-50 garso stiprintuvas su DAC

Itin kompaktiškas Denon skaitmeninis stereo stiprintuvas su Bluetooth, integruotu USB-DAC, optiniu bei bendraašiu įėjimais. Tai puikus sprendimas ieškantiems kokybės, stiliaus ir kompaktiškumo.

500 €
Yra sandėlyje
Denon PMA-720AE + DNP-730AE

Denon stereo stiprintuvo ir tinklo grotuvo komplektas. Aukštos kokybės garsas iš gausybės internetinių šaltinių. Spalvos: juoda, sidabrinė.

599 € 748 €
Sumažinta kaina!
Yra sandėlyje
Denon DRA-100 tinklinis stiprintuvas

Šiuolaikiškas, elegantiškas ir galingas tinklinis stereo stiprintuvas su WiFi, Bluetooth, USB jungtimi ir kitomis naudingomis savybėmis. Puikus sprendimas ieškantiems kompaktiško stiprintuvo, suteikiančio HiFi garso kokybę ir plačias belaidžio muzikos klausymo galimybes. Pristatymas per 1-2 d.d.

999 €
Yra sandėlyje
Denon PMA-1600NE garso stiprintuvas

2 x 140W galios aukštos klasės Denon stereo stiprintuvas su USB-DAC, MM/MC korekciniu stiprintuvu ir pažangiu AL32 garso apdorojimu. Gamintojo tinklapis Pristatymas pagal užsakymą

1 600 €
Yra sandėlyje
Denon PMA-2500NE garso stiprintuvas

2 x 160W galios Premium klasės Denon integruotas stereo stiprintuvas su USB-DAC ir skaitmeniniais įėjimais. Gamintojo tinklapis Pristatymas pagal užsakymą

2 500 €