Filtras

Gamintojas

Onkyo

Onkyo 

Yra 8 prekių.
Onkyo TX-8020 stereo stiprintuvas su FM ir DAC

Stereo garso resiveris su FM radiju, skaitmeniniai optiniu ir bendraašiu įėjimais, Pre-out išėjimu žemų dažnių kolonėlei ir netgi MM korekciniu stiprintuvu. Turėdamas net po 90W maksimalų galingumą, šis stiprintuvas išgros net ir reiklias grindines kolonėles. 

235 € 249 €
Sumažinta kaina!
Yra sandėlyje
Onkyo A-9010 stereo garso stiprintuvas su DAC

Onkyo stereo stiprintuvas, ieškantiems aukštos garso ir surinkimo kokybės, tačiau nenorintiems išlaidauti. Skaitmeniniai optinis ir bendraašis įėjimai, MM korekcinis stiprintuvas bei 44W galios kiekvienam kanalui.  Vienas geriausių pasirinkimų rinkoje!

237 € 249 €
Sumažinta kaina!
Yra sandėlyje
Onkyo A-9030 stereo garso stiprintuvas

Integruotas stereo stiprintuvas su MM korekciniu stiprintuvu, dviem porom išėjimų bei žemų dažnių kolonėlės išėjimu ir turintis net po 65W kanalui prie 8ohm.

349 € 399 €
Sumažinta kaina!
Yra sandėlyje
Onkyo A-9050 stereo garso stiprintuvas su DAC

Galingas ir kokybiškas integruotas stereo stiprintuvas, turintis net po 75W kanalui prie 8ohm. Taip pat skaitmeniniai optinis ir bendraašis įėjimai, MM korekcinis stiprintuvas, Pre-out išėjimas žemų dažnių kolonėlei bei papildomam galios stiprintuvo pajungimui ir aukštos kokybės kolonėlių gnybtai. 

425 € 449 €
Sumažinta kaina!
Yra sandėlyje
Onkyo TX-L20D tinklinis stereo stiprintuvas su HDMI...

Ypač universalus ir kokybiškas stereo garso stiprintuvas su HDMI komutacija. WiFi, Bluetooth, Spotify, Airplay, Tidal, internetinis radijas ir kiti muzikos servisai. Be to, stiprintuvas turi net 2x85W galią ir išjudins įvairių tipų kolonėles.

519 €
Yra sandėlyje
Onkyo A-9150 stereo garso stiprintuvas su DAC

Aukštos kokybės Onkyo stereo garso stiprintuvas su Optiniu ir Coaxial įėjimais, MM/MC korekciniu stiprintuvu, Pre-out išėjimu ir Main-In įėjimu, kas leis stiprintuvą naudoti galios stiprintuvo režime. Gamintojo tinkalpis

549 €
Yra sandėlyje
Onkyo R-N855 tinklinis mini Hi-Fi grotuvas

Tinklinis stereo garso stiprintuvas Onkyo R-N855. Gryna audio galia kompaktiškame korpuse. Integruotas WiFi ir Bluetooth, aukštos raiškos audio atkūrimas, Chromecast, AirPlay, FM radijas. Aukštos kokybės garso komponentai. Aliuminis stilingas ir tvirtas korpusas.

599 €
Yra sandėlyje
Onkyo TX-8270 tinklinis garso stiprintuvas

Tinklinis Onkyo TX8270 stereo garso stiprintuvas su HDMI (4in / 1out), WiFi, Bluetooth, Spotify, Chromecast multiroom sistema, FM radiju, internetiniu radiju. Išėjimas žemų dažnių kolonėlei, MM korekcinis stiprintuvas. 

679 €
Pristatymas per 1-2 d.d.