Filtras

Įjungti filtrai
  Gamintojas

  Onkyo

  Onkyo

  Onkyo 

  Yra 8 prekių.
  Onkyo A-9010

  Onkyo stereo stiprintuvas, ieškantiems aukštos garso ir surinkimo kokybės, tačiau nenorintiems išlaidauti. Skaitmeniniai optinis ir bendraašis įėjimai, MM korekcinis stiprintuvas bei 44W galios kiekvienam kanalui.  Vienas geriausių pasirinkimų rinkoje! Turime ekspozicijoje

  249 €
  Pristatymas per 2-4 d.d.
  Onkyo A-9030

  Integruotas stereo stiprintuvas su MM korekciniu stiprintuvu, dviem porom išėjimų bei žemų dažnių kolonėlės išėjimu ir turintis net po 65W kanalui prie 8ohm.

  349 € 399 €
  Sumažinta kaina!
  Pagal užsakymą (2-3 d.d.)
  Onkyo TX-L20D

  Ypač universalus ir kokybiškas stereo garso stiprintuvas su HDMI komutacija. WiFi, Bluetooth, Spotify, Airplay, Tidal, internetinis radijas ir kiti muzikos servisai. Be to, stiprintuvas turi net 2x85W galią ir išjudins įvairių tipų kolonėles.

  519 €
  Yra sandėlyje
  Onkyo A-9150

  Aukštos kokybės Onkyo stereo garso stiprintuvas su Optiniu ir Coaxial įėjimais, MM/MC korekciniu stiprintuvu, Pre-out išėjimu ir Main-In įėjimu, kas leis stiprintuvą naudoti galios stiprintuvo režime.

  549 €
  Yra sandėlyje
  Onkyo TX-8250 tinklinis stiprintuvas

  Tinklinis stereo stiprintuvas / resyveris su WiFi ir Bluetooth, USB, Spotify, internetiniu radiju, Chromecast.

  579 €
  Turime
  Onkyo R-N855

  Tinklinis stereo garso stiprintuvas Onkyo R-N855. Gryna audio galia kompaktiškame korpuse. Integruotas WiFi ir Bluetooth, aukštos raiškos audio atkūrimas, Chromecast, AirPlay, FM radijas. Aukštos kokybės garso komponentai. Aliuminis stilingas ir tvirtas korpusas.

  599 €
  Yra sandėlyje
  Onkyo TX-8270 tinklinis stiprintuvas

  Tinklinis Onkyo TX8270 stereo garso stiprintuvas su HDMI (4in / 1out), WiFi, Bluetooth, Spotify, Chromecast multiroom sistema, FM radiju, internetiniu radiju. Išėjimas žemų dažnių kolonėlei, MM korekcinis stiprintuvas. 

  679 €
  Pristatymas per 1-2 d.d.