Filtras

Gamintojas

Onkyo

Onkyo

Onkyo 

Yra 8 prekių.
Onkyo A-9010 stereo garso stiprintuvas su DAC

Onkyo stereo stiprintuvas, ieškantiems aukštos garso ir surinkimo kokybės, tačiau nenorintiems išlaidauti. Skaitmeniniai optinis ir bendraašis įėjimai, MM korekcinis stiprintuvas bei 44W galios kiekvienam kanalui.  Vienas geriausių pasirinkimų rinkoje!

249 €
Yra sandėlyje
Onkyo A-9030 stereo garso stiprintuvas

Integruotas stereo stiprintuvas su MM korekciniu stiprintuvu, dviem porom išėjimų bei žemų dažnių kolonėlės išėjimu ir turintis net po 65W kanalui prie 8ohm.

349 € 399 €
Sumažinta kaina!
Yra sandėlyje
Onkyo TX-L20D tinklinis stereo stiprintuvas su HDMI...

Ypač universalus ir kokybiškas stereo garso stiprintuvas su HDMI komutacija. WiFi, Bluetooth, Spotify, Airplay, Tidal, internetinis radijas ir kiti muzikos servisai. Be to, stiprintuvas turi net 2x85W galią ir išjudins įvairių tipų kolonėles.

519 €
Yra sandėlyje
Onkyo A-9150 stereo garso stiprintuvas su DAC

Aukštos kokybės Onkyo stereo garso stiprintuvas su Optiniu ir Coaxial įėjimais, MM/MC korekciniu stiprintuvu, Pre-out išėjimu ir Main-In įėjimu, kas leis stiprintuvą naudoti galios stiprintuvo režime. Gamintojo tinkalpis

549 €
Yra sandėlyje
Onkyo TX-8250 tinklinis stereo stiprintuvas

Tinklinis stereo stiprintuvas / resyveris su WiFi ir Bluetooth, USB, Spotify, internetiniu radiju, Chromecast. Gamintojo tinklapis Turime ekspozicijoje

579 €
Yra sandėlyje
Onkyo R-N855 tinklinis mini Hi-Fi grotuvas

Tinklinis stereo garso stiprintuvas Onkyo R-N855. Gryna audio galia kompaktiškame korpuse. Integruotas WiFi ir Bluetooth, aukštos raiškos audio atkūrimas, Chromecast, AirPlay, FM radijas. Aukštos kokybės garso komponentai. Aliuminis stilingas ir tvirtas korpusas.

599 €
Yra sandėlyje
Onkyo TX-8270 tinklinis garso stiprintuvas

Tinklinis Onkyo TX8270 stereo garso stiprintuvas su HDMI (4in / 1out), WiFi, Bluetooth, Spotify, Chromecast multiroom sistema, FM radiju, internetiniu radiju. Išėjimas žemų dažnių kolonėlei, MM korekcinis stiprintuvas. 

649 € 679 €
Sumažinta kaina!
Pristatymas per 1-2 d.d.