Kategorijos

Gamintojai

Sąrašas prekių pagal gamintoją Chario

Vienos seniausiai Italijoje gaminamos garso kolonėlės, pasižyminčios iškirtiniu prabangiu dizainu bei šiltu ir natūraliu skambesiu. 

Chario Reflex Terza

Reflex serijos kolonėlės sukurtos apgroti kitas tos pačios klasės kolonėlės ir tuo pačiu atlikti meno kūrinio vaidmenį kambaryje.  Terza yra dviejų juostų lentyninės garso kolonėlės. Gale sumontuoti du aukštų dažnių garsiakalbiai sukuria ypatingai erdvų garsą. Plačiau skaitykite gamintojo tinklapyje. Kaina nurodyta už porą. Kviečiame pamatyti ir išgirsti...

349 €
Chario Reflex Doppia

Reflex serijos kolonėlės sukurtos apgroti kitas tos pačios klasės kolonėlės ir tuo pačiu atlikti meno kūrinio vaidmenį kambaryje.  Doppia yra paprasta ir elegantiška stereo kolonėlė, užtikrinanti klausytojams kokybišką ir itin erdvų garsą. Plačiau skaitykite gamintojo tinklapyje. Kaina nurodyta už vienetą.

350 €
Chario Quadro stereo stiprintuvas su Bluetooth

D klasės skaitmeninis stereo stiprintuvas su Bluetooth. Tikras meno kūrinys! Atvykite pamatyti ir išgirsti mūsų salone. Prie stipritnuvo rekomenduojame Chario Reflex Terza kolonėles (349€/pora).

399 €
Yra sandėlyje
Chario Reflex Seconda

Reflex serijos kolonėlės sukurtos apgroti kitas tos pačios klasės kolonėlės ir tuo pačiu atlikti meno kūrinio vaidmenį kambaryje.  Seconda yra dviejų juostų lentyninės garso kolonėlės. Gale sumontuoti du aukštų dažnių garsiakalbiai sukuria ypatingai erdvų garsą. Plačiau skaitykite gamintojo tinklapyje. Kaina nurodyta už porą.

500 €
Chario Reflex Prima

Reflex serijos kolonėlės sukurtos apgroti kitas tos pačios klasės kolonėlės ir tuo pačiu atlikti meno kūrinio vaidmenį kambaryje.  Prima yra trijų juostų garso kolonėlės su apačioje įmontuotu žemų dažnių garsiakalbiu. Gale sumontuoti du aukštų dažnių garsiakalbiai sukurs ypatingai erdvų garsą. Plačiau skaitykite gamintojo tinklapyje. Kaina nurodyta už porą.

850 €
Chario Studio 1013 lentyninės garso kolonėlės

Gimę stebinti. Nepaisant savo mažo dydžio šios garso kolonėlės skamba, lyyg būtų žymiai didesnės. Garso scena yra puikiai subalansuota ir įtraukianti, o bosas galingas bei tikslus. Rekomenduojama iki 15m2 kambariams. Nurodyta poros kaina Plačiau

1 300 €
Chario Studio 1016 lentyninės garso kolonėlės

Garso kolonėlės, kurios nereiklios pastatymo pozicijai beisuteikia natūralų garsą. Su 165mm žemų dažnių garsiakalbiu, vidutinių-žemų dažnių atkūrimas yra ypač įtikinantis. Rekomenduojama iki 25m2 kambariams. Nurodyta poros kaina Plačiau

1 700 €
Chario Academy Sonet garso kolonėlės

Rankų darbo išskirtinio dizaino ir kokybės garso kolonėlės, gaminamos Italijoje. Sonet - tai nuostabus garsas stilingame ir kompaktiškame korpuse. Plačiau skaitykite gamintojo tinklapyje. Stovai komplektuojami atskirai. Kaina: 1060€ / pora.

4 600 €
Chario Academy Sovran garso kolonėlės

Trijų juostų garso kolonėlės, atkuriančios puikiai kontroliuojamą ir energingą bosą bei ypatingai malonius viduditius bei aukštus dažnius.   Plačiau skaitykite gamintojo tinklapyje.

15 000 €
Chario Academy Serendipity garso kolonėlės

Serendipity - tai Academy serijos flagmanas. Tai išties įspūdingos ir susižavėjimą kelenčios rankų darbo garso kolonėlės, kurių atkuriamam garsui neliks abejingų. Plačiau skaitykite gamintojo tinklapyje.

27 900 €