Kategorijos

Gamintojai

Sąrašas prekių pagal gamintoją Denon

Denon - tai virš 100 metų veikianti Japonijos kompanija, gaminanti vieną populiariausių pasaulyje HiFi elektroniką. 

Denon elektronikai suteikiama 3 metų garantija.

Denon ausinėms suteikiama 2 metų garantija.

„Denon“ – tai daugiau nei 100 metų veikianti Japonijos kompanija. Nuo 1910 m. ji Japonijoje nustato garso, o pastaruoju metu garso ir vaizdo įrangos tendencijas. „Denon“ priklauso daugybė išradimų, kurie visiškai pakeitė hi-fi pasaulį. Ilgą laiką „Denon“ buvo „Nippon Columbia“ koncerno dalimi, o nuo 2002 m. perėjo į „Ripple Woods“, priklausančiai „D&M“ kompanijai.


„Denon“, visuomet garsėjusi puikia gaminių garso kokybe, šiuo metu laikoma viena iš geriausių įrangos namų kinui gamintoja. Jos AV imtuvai ir DVD grotuvai nuolat apdovanojami šios srities pasauliais apdovanojimais. „Denon“ nepamiršta ir savo veiklos pradžios, t.y. stereo įrangos. Dviejų kanalų „Denon“ prietaisai jau eilę metų konkuruoja su geriausiomis Didžiosios Britanijos ir JAV kompanijomis, kurios specializuojasi garso įrangos gamyboje. „Denon“ yra vienintelė garso pramonės kompanija, kuri pateko į prestižinį Didžiojoje Britanijoje paskelbtą „Most Wanted Brands“ sąrašą.


Kiekvienas „Denon“ prietaisas puikiai atkuria garsus, o jeigu reikia, ir vaizdą. Bet kuriuo kompanijos gaminiu nesudėtinga naudotis, o be to juos labai retai reikia taisyti.


„Denon“ siūlo stereofoninę įrangą (stiprintuvus, AV ir radio imtuvus, CD/SACD grotuvus ir patefonus), įrangą namų kinui (stiprintuvus, AV imtuvus, DVD grotuvus) bei priedus (ausines, patefonų galvutes, laidus).

Daugiau
puslapyje
Denon AH-C50 ausinės

Aukštos kokybės in-ear tipo ausinės su 9mm garsiakalbiu. Metalinis korpusas4 dydžių silikoniniai kištukaiLaidas su mikrofonu ir valdymu Gamintojo tinklapis Pristatymas per 0-2 d.d.

38 € 49 €
Yra sandėlyje
Denon AH-W150 bevielės ausinės sportui

Bevielės bluetooth ausinės aktyviems žmonėms. Bluetooth APT-X ryšysIntegruotas valdymas ir mikrofonasAtsparios prakaitui, ventiliuojamosIki 7val. baterijos trukmė Gamintojo tinklapis

69 € 89 €
Sumažinta kaina!
Yra sandėlyje
Denon AH-C120 ausinės

Aukštos kokybės in-ear tipo ausinės Metalinis korpusasComply ausų kištukai puikiai prisitaiko prie ausies formos Gamintojo tinklapis

79 € 99 €
Sumažinta kaina!
Yra sandėlyje
Denon Envaya Mini Bluetooth kolonėlė

Vandeniui atspari nešiojama Bluetooth kolonėlė. USB jungtis išorinių įrenginių pakrovimui Iki 10val. grojimo juodos arba baltos spalvos (galimi papildomi dangteliai) Bluetooth aptx ir NFC Galima naudoti, kaip laisvų rankų įrangą Gamintojo tinklapis

109 € 129 €
Pristatymas per 1-2 d.d.
Denon DP-29F automatinis plokštelių grotuvas su...

Paprastas ir lengvai naudojamas automatinis Denon plokštelių grotuvas su integruotu korekciniu stiprintuvu. Tai puiki pradžia, norintiems žengti pirmuosius žingsnius į vinilo pasaulį. Gamintojo tinklapis

129 € 169 €
Pristatymas per 1-2 d.d.
Denon AH-W200 bevielės ausinės

Bevielės, garsą izoliujančios ausinės. Bluetooth APT-X ryšysComply ausų kištukai puikiai prisitaiko prie ausies formosIntegruotas valdymas ir mikrofonasKomplekte laidas prijungimui prie norimo įrenginio Gamintojo tinklapis Pristatymas per 4-5 d.d.

139 € 189 €
Sumažinta kaina!
Yra sandėlyje
Denon AH-MM200 uždaros ausinės

Aukštos kokybės uždaro tipo ausinės. SulankstomosKeičiamas laidasMetalinė konstrukcija1.3m ilgio laidas su mikrofonu ir valdymuPatogios nešiotis Gamintojo tinklapis Pristatymas per 4-5 d.d.

149 € 219 €
Sumažinta kaina!
Yra sandėlyje
Denon Envaya Bluetooth kolonėlė

Premium klasės nešiojama Bluetooth kolonėlė. USB jungtis išorinių įrenginių pakrovimui Iki 10val. grojimo juodos arba baltos spalvos (su 4 skirtingomis grotelėmis) Bluetooth aptx ir NFC Gamintojo tinklapis

169 € 199 €
Sumažinta kaina!
Pristatymas per 1-2 d.d.
Denon DCD-520AE CD grotuvas

Denon DCD-520AE CD grotuvas, kuris suteiks puikią garso kokybę už itin patrauklią kainą. Gamintojo tinklapis Turime ekspozicijoje Pristatymas per 1-2 d.d.

175 € 199 €
Pristatymas per 1-2 d.d.
Denon PMA-520AE garso stiprintuvas

2 x 70W galios pradinio lygio Denon stereo stiprintuvas su korekciniu stiprintuvu patefonui. Puikus kainos/kokybės santykis! Gamintojo tinklapis Turime ekspozicijoje. Pristatymas per 1-2 d.d.

195 € 229 €
Yra sandėlyje
Denon AH-C821 ausinės

Studijinės aukštos kokybės in-ear ausinės. Didelis galingumas, dviguvas garsiakalbis. Dėl pristatymo teirautis. Gamintojo tinklapis

199 €
Yra sandėlyje
Denon AH-GC20 bevielės ausinės

Bevielės bluetooth Denon ausinės su triukšmo slopinimo sistema. Tvirtos ir elegantiškosPatogiausios savo klasėjePuikiai tinkančios daug keliaujantiems Gamintojo tinklapis

229 € 329 €
Sumažinta kaina!
Pristatymas per 1-2 d.d.
Denon DP-200USB plokštelių grotuvas su USB

Automatinis Denon plokštelių grotuvas su USB išėjimu, kurio pagalba galėsite savo mėgstamus analoginius įrašus perkelti į MP3 failus. Patefonas turi integruotą korekcinį stiprintuvą. Gamintojo tinklapis Pristatymas per 1-2 d.d.

249 € 329 €
Pristatymas per 1-2 d.d.
Denon AH-MM300 uždaros ausinės

Aukštos kokybės uždaro tipo ausinės. SulankstomosKeičiamas laidasMetalinė konstrukcija1.3m ilgio laidas su mikrofonu ir valdymu Gamintojo tinklapis Pristatymas per 4-5 d.d.

249 € 329 €
Sumažinta kaina!
Yra sandėlyje
Denon RCD-M40 iš ekspozicijos

Kompaktiškas ir kokybiškas mini HiFi CD grotuvas su stiprintuvu, USB, FM radiju. Denon RCD-M40 Likęs paskutinis juodos spalvos grotuvas.

250 € 309 €
Yra sandėlyje
Denon PMA-720AE garso stiprintuvas

2 x 85W galios vidutinės klasės Denon stereo stiprintuvas su korekciniu stiprintuvu patefonui ir Pre-out išėjimu. Gamintojo tinklapis Turime ekspozicijoje Pristatymas per 1-2 d.d.

269 € 299 €
Yra sandėlyje
Denon DCD-720AE CD grotuvas

Aukštos kokybės CD grotuvas su Premium klasės Denon AL32 garso apdorojimo procesoriumi. Gamintojo tinklapis Pristatymas per 1-2d.d.

269 € 299 €
Sumažinta kaina!
Pristatymas per 1-2 d.d.
Denon SYS-2020 namų kino kolonėlės

Puiki 5.1 namų kino kolonėlių sistema ieškantiems kompaktiško ir nebrangaus sprendimo. Pristatymas per 1-2 d.d.

299 €
Yra sandėlyje
Denon RCD-M41 stereo stiprintuvas su CD

RCD-M41 stereo stiprintuvas su CD grotuvu ir Bluetooth.  Geriausias mini HiFi grotuvas rinkoje. Gamintojo tinklapis

309 €
Yra sandėlyje
Denon AVR-X540BT 5.2 namų kino stiprintuvas

5.2 namų kino stiprintuvas su Bluetooth, 5x130W stiprintuvu, 5 HDMI įėjimais, ARC palaikymu, USB muzikos atkūrimu ir dar daugiau. 

349 €
Yra sandėlyje
Denon DRAN-4 tinklinis stiprintuvas

Kompaktiškas, stilingas ir kokybiškas stereo AV su WiFi, Bluetooth, Spotify Connect, USB jungtimi ir kita. Tai idealus sprendimas ieškantiems stilingos stereo sistemos, kuri gali priimti garsą iš begalės šaltinių ir atkurti jį kokybiškai! Pristatymas per 1-2 d.d.

359 €
Yra sandėlyje