Filtras

Įjungti filtrai
  Gamintojas

  Jamo

  Jamo

  Jamo 

  Puikus skandinaviškas dizainas ir aukšta garso kokybė.

  Yra 35 prekių.
  puslapyje
  Jamo DS1 belaidė kolonėlė su žibintu dviračiui

  Naujiena iš Jamo! Belaidė garso kolonėlė, veikianti per Bluetooth. Audio valdymas ant kolonėlės esančių mygtukų pagalba. Laisvų rankų įranga - Integruotas žibintas - Montuojama ant dviračio vairo Pristatymas per 1-2 d.d.

  39 €
  Yra sandėlyje
  Jamo DS2 belaidė kolonėlė su mikrofonu

  Naujiena iš Jamo! Jamo DS2 belaidė kolonėlė su Bluetooth bei mikrofonu. Tai leis Jums mėgautis muzika visur, net ir kopiant į kalnus. Kolonėlė atspari drėgmei ir smūgiams bei turi patogų prisegimą. Micro SD kortelės jungtis, FM radijas. Galėsite naudoti kolonėlę, kaip laisvų rankų įrangą.  Pristatymas per 1-2 d.d

  49 €
  Yra sandėlyje
  Jamo IC 206 FG lubinė kolonėlė

  Pradinio lygio 2 juostų Jamo lubinė kolonėlė. Puikus sprendimas multi room ar namų kino sistemoms. Dažomos magnetinės grotelės. Kaina nurodyta už vienetą.

  99 €
  Yra sandėlyje
  Jamo DS3 belaidė kolonėlė su Bluetooth

  Naujiena iš Jamo! Jamo DS3 belaidė kolonėlė. Stilingas aksesuaras, grojantis bet kur ir kokybiškai. Micro SD kortelės jungtis, FM radijas, Bluetooth. Spalvos: Grafito arba Šampano. Prašome nurodyti spalvą darant užsakymą.

  99 €
  Yra sandėlyje
  Jamo I/O 6.52DVCA2 lubinė kolonėlė

  Jamo I/O 6.52DVCA2 stereo lubinė kolonėlė tinkama naudoti tiek lauko, tiek vidaus sąlygomis. Puikus sprendimas vonios kambariui. Darbinis režimas nuo -22 iki 70 laipsnių celcijaus. Dažomos magnetinės grotelės. Kaina nurodyta už vienetą.

  100 €
  Jamo I/O 8.52DVCA2 lubinė kolonėlė

  Jamo I/O 8.52DVCA2 stereo lubinė kolonėlė tinkama naudoti tiek lauko, tiek vidaus sąlygomis. Puikus sprendimas vonios kambariui. Darbinis režimas nuo -22 iki 70 laipsnių celcijaus. Dažomos magnetinės grotelės. Kaina nurodyta už vienetą.

  120 €
  Jamo IC 406 FG lubinė kolonėlė

  2 juostų Jamo lubinė kolonėlė. Puikus sprendimas multi room ar namų kino sistemoms. Dažomos magnetinės grotelės. Kaina nurodyta už vienetą.

  150 €
  Jamo IC 606 FG lubinė kolonėlė

  2 juostų aukštos klasės Jamo lubinė kolonėlė. Puikus sprendimas multi room ar namų kino sistemoms. Dažomos magnetinės grotelės. Kaina nurodyta už vienetą.

  165 €
  Jamo S81 CEN centrinė garso kolonėlė

  Naujosios Jamo Studio 8 serijos centrinė garso kolonėlė.  Elegantiškas skandinaviškas dizainas, kokybiškas garsas ir itin gera kaina. Apdaila: juoda, balta, riešutas

  169 €
  Yra sandėlyje
  Jamo S801 lentyninės garso kolonėlės

  Naujosios Studio 8 serijos lentyninės garso kolonėlės, įkvėptos skandinaviško dizaino. Apdaila: juoda, balta arba riešuto. Nurodyta poros kaina.

  179 €
  Yra sandėlyje
  Jamo SUB 210 žemų dažnių kolonėlė

  Kompaktiška Jamo žemų dažnių kolonėlė, kuri praturtins filmų žiūrėjimą sodriu sprogimų ir kitų efektų garsu. Juodo ir balto lako spalvos kaina: 250€

  199 €
  Jamo DS4 aktyvios garso kolonėlės su Bluetooth

  Naujiena iš Jamo! Jamo DS4 lentyninės aktyvios garso kolonėlės su Bluetooth ir Aux In. Stilingas, oda aptrauktas korpusas ir puiki surinkimo kokybė. Puikus sprendimas ofisui, miegamajame ar tiesiog prie kompiuterio. Turime ekspozicijoje Pristatymas per 0-2 d.d.

  199 €
  Yra sandėlyje
  Jamo IC 408 FG lubinė kolonėlė

  2 juostų Jamo lubinė kolonėlė. Puikus sprendimas multi room ar namų kino sistemoms. Dažomos magnetinės grotelės. Kaina nurodyta už vienetą.

  200 €
  Jamo S8 ATM Dolby Atmos garso kolonėlės

  Naujosios Studio 8 serijos Dolby Atmos garso kolonėlės. Apdaila: juoda, balta arba riešuto. Nurodyta poros kaina.

  229 €
  Yra sandėlyje
  Jamo S83 CEN centrinė garso kolonėlė

  Naujosios Jamo Studio 8 serijos centrinė garso kolonėlė.  Elegantiškas skandinaviškas dizainas, kokybiškas garsas ir itin gera kaina. Apdaila: juoda, balta, riešutas

  229 €
  Yra sandėlyje
  Jamo DS5 belaidės kolonėlės su Bluetooth

  Naujiena iš Jamo! Jamo DS5 lentyninės belaidės kolonėlės su Bluetooth ir nuotolinio valdymo putu. Puikus pasirinkimas ofisui, miegamajam ar tiesiog prie kompiuterio. 

  249 €
  Yra sandėlyje
  Jamo IW 608 FG sieninė kolonėlė

  2 juostų Jamo sieninė kolonėlė. Puikus sprendimas multi room ar namų kino sistemoms. Dažomos magnetinės grotelės. Kaina nurodyta už vienetą.

  250 €
  Jamo S803 lentyninės garso kolonėlės

  Naujosios Studio 8 serijos lentyninės garso kolonėlės, įkvėptos skandinaviško dizaino. Paruošta naudojimui su S8 ATM Dolby Atmos kolonėlėmis. Apdaila: juoda, balta arba riešuto. Nurodyta poros kaina.

  269 €
  Yra sandėlyje
  Jamo DS6 belaidė kolonėlė su Bluetooth ir FM

  Naujiena iš Jamo! Jamo DS6 belaidė kolonėlė su Bluetooth ir FM. Komplektuojama su nuotolinio valdymo putu. Puikus pasirinkimas ofisui, miegamajam ar svečių kambariui.

  299 €
  Yra sandėlyje
  Jamo IW 625 LCR sieninė kolonėlė

  2 juostų Jamo sieninė kolonėlė. Gali būti naudojama, kaip centrinė ar šoninė kolonėlė. Puikus sprendimas multi room ar namų kino sistemoms. Dažomos magnetinės grotelės. Kaina nurodyta už vienetą.

  300 €
  Jamo J10 žemų dažnių kolonėlė

  Jamo J10 žemų dažnių kolonėlė pasižymi puikiu kainos/kokybės santykiu, gebanti sukurti net 300W galios, o naudojamos naujos technologijos leidžia pasiekti didesnį garso slėgį išlaikant itin mažus iškraipymus.

  330 €
  Jamo S805 grindinės garso kolonėlės

  Naujosios Jamo Studio 8 serijos mažiausios grindinės kolonėlės. Elegantiškas skandinaviškas dizainas, kompaktiškas korpusas ir puikus garsas už itin gerą kainą. Apdaila: juoda, balta, riešutas Nurodyta poros kaina

  399 €
  Yra sandėlyje
  Jamo IW 626 LCR sieninė kolonėlė

  3 juostų Jamo sieninė kolonėlė. Gali būti naudojama, kaip centrinė ar šoninė kolonėlė. Puikus sprendimas multi room ar namų kino sistemoms. Dažomos magnetinės grotelės. Kaina nurodyta už vienetą.

  400 €
  Jamo IC 610 SUR FG lubinė kolonėlė

  3 juostų aukščiausios klasės Jamo lubinė kolonėlė erdvinio garso kanalui. Puikus sprendimas namų kino sistemoms. Dažomos magnetinės grotelės. Kaina nurodyta už vienetą.

  400 €