Filtras

Įjungti filtrai
  Gamintojas

  Digital (belaidės)

  Digital (belaidės) 

  Jamo Digital serija - belaidės nešiojamos ir stacionarios garso kolonėlės.

  Gamintojo tinklapis

  Yra 7 prekių.
  Jamo DS1 belaidė kolonėlė su žibintu dviračiui

  Naujiena iš Jamo! Belaidė garso kolonėlė, veikianti per Bluetooth. Audio valdymas ant kolonėlės esančių mygtukų pagalba. Laisvų rankų įranga - Integruotas žibintas - Montuojama ant dviračio vairo Pristatymas per 1-2 d.d.

  39 €
  Yra sandėlyje
  Jamo DS2 belaidė kolonėlė su mikrofonu

  Naujiena iš Jamo! Jamo DS2 belaidė kolonėlė su Bluetooth bei mikrofonu. Tai leis Jums mėgautis muzika visur, net ir kopiant į kalnus. Kolonėlė atspari drėgmei ir smūgiams bei turi patogų prisegimą. Micro SD kortelės jungtis, FM radijas. Galėsite naudoti kolonėlę, kaip laisvų rankų įrangą.  Pristatymas per 1-2 d.d

  49 €
  Yra sandėlyje
  Jamo DS3 belaidė kolonėlė su Bluetooth

  Naujiena iš Jamo! Jamo DS3 belaidė kolonėlė. Stilingas aksesuaras, grojantis bet kur ir kokybiškai. Micro SD kortelės jungtis, FM radijas, Bluetooth. Spalvos: Grafito arba Šampano. Prašome nurodyti spalvą darant užsakymą.

  99 €
  Yra sandėlyje
  Jamo DS4 aktyvios garso kolonėlės su Bluetooth

  Naujiena iš Jamo! Jamo DS4 lentyninės aktyvios garso kolonėlės su Bluetooth ir Aux In. Stilingas, oda aptrauktas korpusas ir puiki surinkimo kokybė. Puikus sprendimas ofisui, miegamajame ar tiesiog prie kompiuterio. Turime ekspozicijoje Pristatymas per 0-2 d.d.

  199 €
  Yra sandėlyje
  Jamo DS5 belaidės kolonėlės su Bluetooth

  Naujiena iš Jamo! Jamo DS5 lentyninės belaidės kolonėlės su Bluetooth ir nuotolinio valdymo putu. Puikus pasirinkimas ofisui, miegamajam ar tiesiog prie kompiuterio. 

  249 €
  Yra sandėlyje
  Jamo DS6 belaidė kolonėlė su Bluetooth ir FM

  Naujiena iš Jamo! Jamo DS6 belaidė kolonėlė su Bluetooth ir FM. Komplektuojama su nuotolinio valdymo putu. Puikus pasirinkimas ofisui, miegamajam ar svečių kambariui.

  299 €
  Yra sandėlyje
  Jamo DS7 2.1 garso sistema su Bluetooth

  Jamo flagmanų R909 palikuonis - DS7. Tai 2.1 garso sistema su integruotu stiprintuvu, Bluetooth, analoginiu bei optiniu įėjimais. Puikus pasirinkimas prie kompiuterio ar televizoriaus. Komplektuojama su kabeliais ir nuotolinio valdymo pultu. Pristatymas per 1-2 d.d. Turime ekspozicijoje

  499 €
  Yra sandėlyje