Filtras

Įjungti filtrai
  Gamintojas

  Įmontuojamos

  Įmontuojamos 

  Įmontuojamos į sienas ir lubas Jamo garso kolonėlės.

  Gamintojo tinklapis

  Yra 11 prekių.
  Jamo IC 206 FG lubinė kolonėlė

  Pradinio lygio 2 juostų Jamo lubinė kolonėlė. Puikus sprendimas multi room ar namų kino sistemoms. Dažomos magnetinės grotelės. Kaina nurodyta už vienetą.

  99 €
  Yra sandėlyje
  Jamo I/O 6.52DVCA2 lubinė kolonėlė

  Jamo I/O 6.52DVCA2 stereo lubinė kolonėlė tinkama naudoti tiek lauko, tiek vidaus sąlygomis. Puikus sprendimas vonios kambariui. Darbinis režimas nuo -22 iki 70 laipsnių celcijaus. Dažomos magnetinės grotelės. Kaina nurodyta už vienetą.

  100 €
  Jamo I/O 8.52DVCA2 lubinė kolonėlė

  Jamo I/O 8.52DVCA2 stereo lubinė kolonėlė tinkama naudoti tiek lauko, tiek vidaus sąlygomis. Puikus sprendimas vonios kambariui. Darbinis režimas nuo -22 iki 70 laipsnių celcijaus. Dažomos magnetinės grotelės. Kaina nurodyta už vienetą.

  120 €
  Jamo IC 406 FG lubinė kolonėlė

  2 juostų Jamo lubinė kolonėlė. Puikus sprendimas multi room ar namų kino sistemoms. Dažomos magnetinės grotelės. Kaina nurodyta už vienetą.

  150 €
  Jamo IC 606 FG lubinė kolonėlė

  2 juostų aukštos klasės Jamo lubinė kolonėlė. Puikus sprendimas multi room ar namų kino sistemoms. Dažomos magnetinės grotelės. Kaina nurodyta už vienetą.

  165 €
  Jamo IC 408 FG lubinė kolonėlė

  2 juostų Jamo lubinė kolonėlė. Puikus sprendimas multi room ar namų kino sistemoms. Dažomos magnetinės grotelės. Kaina nurodyta už vienetą.

  200 €
  Jamo IW 608 FG sieninė kolonėlė

  2 juostų Jamo sieninė kolonėlė. Puikus sprendimas multi room ar namų kino sistemoms. Dažomos magnetinės grotelės. Kaina nurodyta už vienetą.

  250 €
  Jamo IW 625 LCR sieninė kolonėlė

  2 juostų Jamo sieninė kolonėlė. Gali būti naudojama, kaip centrinė ar šoninė kolonėlė. Puikus sprendimas multi room ar namų kino sistemoms. Dažomos magnetinės grotelės. Kaina nurodyta už vienetą.

  300 €
  Jamo IW 626 LCR sieninė kolonėlė

  3 juostų Jamo sieninė kolonėlė. Gali būti naudojama, kaip centrinė ar šoninė kolonėlė. Puikus sprendimas multi room ar namų kino sistemoms. Dažomos magnetinės grotelės. Kaina nurodyta už vienetą.

  400 €
  Jamo IC 610 SUR FG lubinė kolonėlė

  3 juostų aukščiausios klasės Jamo lubinė kolonėlė erdvinio garso kanalui. Puikus sprendimas namų kino sistemoms. Dažomos magnetinės grotelės. Kaina nurodyta už vienetą.

  400 €
  Jamo IC 610 LCR FG lubinė kolonėlė

  3 juostų aukščiausios klasės Jamo lubinė kolonėlė. Puikus sprendimas multi room ar namų kino sistemoms. Dažomos magnetinės grotelės. Kaina nurodyta už vienetą.

  500 €