Kategorijos

Gamintojai

Sąrašas prekių pagal gamintoją JAYS

Jays - tai Švedijis kompanija, nuo 2006m. gaminanti aukštos kokybės ausines. Tai itin sparčiai besivystanti kompanija ir tiekianti savo gaminius jau į 25 šalis. 

„Jays AB“ – tai 2006 m. įkurta švediška bendrovė, nuo 2007 m. (kuomet buvo pristatyti pirmieji gaminiai) projektuojanti ir gaminanti ausines ir nešiojamiems grotuvams skirtus priedus. „Jays“ tiekia aukštos kokybės produktus, siekdama pilnai patenkinti klientų, norinčių turėti modernius garso atkūrimo gaminius, garantuojančius geriausią kokybę, lūkesčius. „Jays“ siekia išgauti tokią atkuriamo garso kokybę, kuri paveiktų visas ausinių vartotojo jusles ir įkvėptų jo kūną bei sielą. „Jays AB“ – tai greitai besivystanti ir į 25 pasaulio šalis gaminius tiekianti, „NASDAQ OMX First North“ biržoje kotiruojama bendrovė. Nuo 2012 m. gegužės mėn. „Jays“ gaminius Lenkijoje oficialiai galima įsigyti išskirtinio jų platintojo „Horn Distribution S.A.“ prekybos tinkle.


„JAYS“ prekės ženklo plėtra – tai geras pavyzdys, rodantis, kad rimtas darbas, inovacijos, atvirumas naujovėms bei meilė muzikai gali atvesti prie pasaulinio pripažinimo.


Daugiau
Jays a-Jays One ausinės

Aukštos kokybės Švediškos Jays ausinės. 5 dydžių ausų kištukai.8.6mm garsiakalbisPlokščias nesipinantis kabelis Gamintojo tinklapis Turime ekspozicijoje Pristatymas per 1-2 d.d.

35 €
Yra sandėlyje
Jays a-Jays Two ausinės

Aukštos kokybės Švediškos Jays in-ear tipo ausinės. 5 dydžių ausų kištukai.8.6mm garsiakalbisPlokščias nesipinantis kabelis Turime ekspozicijoje Pristatymas per 1-2 d.d.

45 €
Yra sandėlyje
Jays a-Jays One+ ausinės su mikrofonu

Aukštos kokybės Švediškos Jays ausinės su mikrofonu. 5 dydžių ausų kištukai.8.6mm garsiakalbisPlokščias nesipinantis kabelis Gamintojo tinklapis Pristatymas per 4-5 d.d.

49 €
Yra sandėlyje
Jays a-Jays Three ausinės

Aukštos kokybės Švediškos Jays ausinės. 5 dydžių ausų kištukai.8.6mm garsiakalbisPlokščias nesipinantis kabelis Pristatymas pagal užsakymą

55 €
Yra sandėlyje
Jays a-Jays Four+ Apple ausinės

Aukštos kokybės Švediškos Jays ausinės su mikrofonu ir valdymu, skirtos Apple įrenginiams. 5 dydžių ausų kištukai.8.6mm garsiakalbisPlokščias nesipinantis kabelis Gamintojo tinklapis Pristatymas pagal užsakymą

65 €
Yra sandėlyje
Jays a-Jays Four ausinės

Aukštos kokybės Švediškos Jays ausinės su mikrofonu ir valdymu. 5 dydžių ausų kištukai.8.6mm garsiakalbisPlokščias nesipinantis kabelis Pristatymas pagal užsakymą

65 €
Yra sandėlyje
Jays a-Jays Four+ Android ausinės

Aukštos kokybės Švediškos Jays ausinės su mikrofonu ir valdymu, skirtos Android įrenginiams. 5 dydžių ausų kištukai.8.6mm garsiakalbisPlokščias nesipinantis kabelis Gamintojo tinklapis Pristatymas pagal užsakymą

65 €
Yra sandėlyje
Jays a-Jays Five ausinės

Aukštos kokybės Švediškos Jays ausinės su mikrofonu ir valdymu. 5 dydžių ausų kištukai.Specialus Jays A5 garsiakalbisPlokščias nesipinantis kabelis Gamintojo tinklapis Pristatymas pagal užsakymą Užsakant nurodyti Jūsų prietaiso modelį (Android, iOS, Windows)

89 €
Yra sandėlyje
Jays u-Jays ausinės su mikrofonu

Aukštos kokybės stilingos Švediškos Jays ausinės. 40mm garsiakalbisUždarosViskoelastiniai ausų padukaiMikrofonas su valdymu Pristatymas pagal užsakymą. Užsakant nurodykite norimą spalvą ir įrenginio tipą (iOS, Android ar Windows).

99 € 199 €
Sumažinta kaina!
Yra sandėlyje
Jays q-Jays audiofilinės ausinės

Aukščiausios kokybės audiofilinės Švediškos Jays ausinės. Specialios gamybos dvigubas garsiakalbis garsiakalbisKeičiamas kevlarinis kabelisNerūdyjančio plieno korpusas-40dB garso izoliavimas Pristatymas pagal užsakymą

400 €
Yra sandėlyje