Filtras

Įjungti filtrai
  Gamintojas

  Opticon serija

  Opticon serija

  Opticon serija 

  DALI Opticon serija - geriausia Europietiška namų kino sistema!

  Yra 6 prekių.
  Dali Opticon Vokal centrinė garso kolonėlė

  Centrinė Opticon serijos kolonėlė. Opticon serijos kolonėlės EISA išrinktos, kaip geriausias namų kino kolonėlių komplektas. Dėka plėvelinio aukštų dažnių garsiakalbio girdėsite net ir smulkiausias įrašų detales!

  549 €
  Yra sandėlyje
  Dali Opticon LCR centrinė / šoninė pakabinama garso...

  Ant sienos kabinamos, itin plonos Opticon LCR kolonėlės gali būti naudojamos tiek stereo sistemoje su žemų dažnių kolonėle, tiek ir aukštos klasės namų kino sistemose. Šią kolonėlę galima naudoti tiek kairio/dešinio kanalo įgarsinimui, tiek centriniam kanalui. Nurodyta vieneto kaina.

  649 €
  Yra sandėlyje
  Dali Opticon 1

  Mažiausia Opticon lentyninių kolonėlių versija, tačiau pridėkite žemų dažnių kolonėlę ir nustebsite, kaip gerai gali skambėti muzika per tikrai kompaktišką sistemą. Taip pat tai gali būti puikus sprendimas aukštos klasės namų kino sistemai. Nurodyta poros kaina.

  698 €
  Yra sandėlyje
  Dali Opticon 2 HiFi lentyninės garso kolonėlės (pora)

  Aukštos kokybės lentyninės garso kolonėlės su 6,5" vidutinių-žemų dažnių bei 28mm itin lengvos minkšto kupolo membranos aukštų dažnių garsiakalbiais. Nurodyta poros kaina.

  898 €
  Yra sandėlyje
  Dali Opticon 6 HiFi garso kolonėlės (pora)

  Grindinės garso kolonėlės su plėveliniu bei šilkiniu aukštų dažnių garsiakalbiais ir 6,5" medžio pluošto vidutinių-žemų dažnių garsiakalbiais. Griausmingas bosas su išraiškingais vidutiniais ir itin detaliais aukštais dažniais. Nurodyta poros kaina.

  1 698 €
  Yra sandėlyje
  Dali Opticon 8

  Opticon serijos didžiausios 3,5 juostos grindinės garso kolonėlės. Net du 8" žemų dažnių garsiakalbiai suteiks nepaprastai galingą ir gilų bosą, o plėvelinis aukštų dažnių garsiakalbis atkur net ir smulkiausias įrašo detales. Nurodyta poros kaina.

  2 598 €
  Yra sandėlyje