Yamaha MusicCast

Yamaha MusicCast 

Tikras garsas visuose Jūsų namuose.

Yra 4 prekių.
Yamaha MusicCast 20 belaidė garso kolonėlė

Kolonėlę galite naudoti vieną arba apjungti su kita MusicCast 20 kolonele ir sukurti stereo sistemą. Prijunkite MusicCast SUB 100 žemų dažnių kolonėlę ir mėgaukitės sodriu 2.1 garsu. MusicCast 20 kolonėles taip pat galima naudoti, kaip galines namų kino kolonėles su Yamaha MusicCast resyveriais ar MusicCast Soundbar.

229 €
Yra sandėlyje
Yamaha MusicCast 50 belaidė garso kolonėlė

Kolonėlę galite naudoti vieną arba apjungti su kita MusicCast 50 kolonele ir sukurti stereo sistemą. Prijunkite MusicCast SUB 100 žemų dažnių kolonėlę ir mėgaukitės sodriu 2.1 garsu. MusicCast 50 kolonėles taip pat galima naudoti, kaip galines namų kino kolonėles su Yamaha MusicCast resyveriais ar MusicCast Soundbar.

499 €
Yra sandėlyje
Yamaha MusicCast SUB 100 wifi žemų dažnių kolonėlė

Yamaha MusicCast serijos belaidė žemų dažnių kolonėlė. Prijunkite kolonėlę prie MusicCast 20 ar 50 belaidžių kolonėlių ir mėgaukitės tikru ir sodriu garsu. Taip pat šią kolonėlę galite pajunkti belaidžiu būdu prie Yamaha MusicCast namų kino stiprintuvų. 

499 €
Yra sandėlyje
Yamaha MusicCast BAR 400 belaidis Soundbar

Yamaha MusicCast serijos soundbar su belaide žemų dažnių kolonėle. Soundbar turi integruotą tinklo grotuvą, todėl galėsite mėgautis įvairiais internetiniais muzikos šaltiniais, kaip Spotify, Tidal, Deezer, internetine radija ir kt. Prijunkite prie soundbar belaides MusicCast 20 ar 50 kolonėles ir mėgaukitės tikru erdviniu garsu.