Kategorijos

Gamintojai

Sąrašas prekių pagal gamintoją Alpine

Aukštos kokybės garso aparatūra automobiliams.

Alpine nuo seno garsėja savo kokybiška produkcija automobiliams. Tai komponentiniai garsiakalbiai, bendraašiai garsiakalbiai, žemų dažnių garsiakalbiai, garso stiprintuvai, automagnetolos su CD, USB, multimedia grotuvai.


Be to, Alpine produkcija pasižymi itin patraukliomis kainomis. 


Daugiau
Alpine UTE-80B automobilinis grotuvas su USB

SKAITMENINĖS TERPĖS GROTUVAS SU USB - UTE-80BUTE-80B grotuvas yra puikus 1-DIN sprendimas, leidžiantis valandų valandas mėgautis muzika aukščiausia Alpine garso kokybe.  Paprasčiausiai prijunkite garso šaltinį prie USB ar AUX įėjimo Galite prijungti išorinius garso šaltinius prie grotuvo priekinėje panelėje esančių USB ir AUX jungčių. Prijunkite USB...

62 € 72 €
Yra sandėlyje
Alpine UTE-81R grotuvas su USB

SKAITMENINĖS TERPĖS GROTUVAS SU USB - UTE-81RUTE-81R grotuvas yra puikus 1-DIN sprendimas, leidžiantis valandų valandas mėgautis muzika aukščiausia Alpine garso kokybe.  Paprasčiausiai prijunkite garso šaltinį prie USB ar AUX įėjimo Galite prijungti išorinius garso šaltinius prie grotuvo priekinėje panelėje esančių USB ir AUX jungčių. Prijunkite USB...

74 € 81 €
Sumažinta kaina!
Yra sandėlyje
Alpine UTE-72BT grotuvas su USB

SKAITMENINĖS TERPĖS GROTUVAS SU BLUETOOTH® - UTE-72BTSkaitmeninės terpės imtuvas UTE-72BT su patikrinta Alpine garso kokybe bei patogiai integruota Bluetooth Plus belaidžio ryšio technologija siūlo Jums būtent tai, ko reikia. Pristatymas per 0-2 d.d.

85 € 99 €
Yra sandėlyje
Alpine CDE-190R automobilinis CD grotuvas su USB

CDE-190R grotuvas yra puikus 1-DIN sprendimas, leidžiantis valandų valandas mėgautis muzika aukščiausia Alpine garso kokybe. Paprasčiausiai prijunkite garso šaltinį prie USB ar AUX įėjimo Galite prijungti išorinius garso šaltinius prie grotuvo priekinėje panelėje esančių USB ir AUX jungčių. Prijunkite USB atmintinę ar portabilų HDD įrenginį.

95 € 109 €
Sumažinta kaina!
Yra sandėlyje
Alpine CDE-192R automobilinis CD grotuvas su USB

CDE-192R grotuvas yra puikus 1-DIN sprendimas, leidžiantis valandų valandas mėgautis muzika aukščiausia Alpine garso kokybe.  Paprasčiausiai prijunkite garso šaltinį prie USB ar AUX įėjimo Galite prijungti išorinius garso šaltinius prie grotuvo priekinėje panelėje esančių USB ir AUX jungčių. Prijunkite USB atmintinę ar portabilų HDD įrenginį.

119 €
Yra sandėlyje
Alpine UTE-92BT automobilinis grotuvas su USB

SKAITMENINĖS TERPĖS GROTUVAS SU PAŽANGIU BLUETOOTH® - UTE-92BTUTE-92BT apjungia visas puikias funkcijas ir galimybes - individualų pasisveikinimo užrašą įjungiant grotuvą, 3-jų juostų dažnių filtrus, profesionalų garso ekvalaizerį, skaitmeninę laiko korekciją bei pažangiausias Bluetooth technologijas.

129 € 139 €
Sumažinta kaina!
Yra sandėlyje
Alpine CDE-173BT automobilinis CD grotuvas su USB

Radijo imtuvas su CD/USB CDE-173BT su pripažinta Alpine garso kokybe bei patogiai integruota Bluetooth Plus belaidžio ryšio technologija siūlo Jums būtent tai, ko reikia. Prijunkite USB kabeliu (parduodamas atskirai) savo iPod® ar iPhone® ir valdykite muzikos įrašų atkūrimą bei paiešką tiesiogiai skaitmeninės terpės imtuvu.

139 €
Yra sandėlyje
Alpine CDE-193BT automobilinis CD grotuvas su USB

CDE-193BT apjungia visas puikias funkcijas ir galimybes - individualų pasisveikinimo užrašą įjungiant grotuvą, 3-jų juostų dažnių filtrus, profesionalų garso ekvalaizerį, skaitmeninę laiko korekciją bei pažangiausias Bluetooth technologijas.

159 € 179 €
Sumažinta kaina!
Yra sandėlyje
Alpine SWE-815 aktyvi žemų dažnių kolonėlė

8” (20cm) aktyvi žemų dažnių kolonėlė - SWE-815Šis produktas suteikia galimybę pajusti žemų dažnių garso galią, bet užima itin mažai vietos. 8" (20cm) SWE žemų dažnių garsiakalbis. Integruotas 150W galios stiprintuvas. Nuotolinis laidinis pultas garso, fazės ir žemų dažnių filtro (50-125Hz @-12dB/oct.) nustatymų reguliavimui. Porto uždengimas uždaram...

169 €
Yra sandėlyje
Alpine CDE-195BT CD grotuvas su USB

CDE-195BT įdiegtos visos naujausios funkcijos ir galimybės, tokios kaip Alpine TuneIt App, veikianti su iPhone ir Android platformos telefonais, leidžianti patogiai keisti visus garso nustatymus ir dalintis šia informacija naudojant išmanųjį telefoną, taip pat perspėjimai apie gaunamus Facebook pranešimus.

175 € 199 €
Sumažinta kaina!
Yra sandėlyje
Alpine CDE-178BT automobilinis CD grotuvas su USB

CDE-178BT - aukščiausias 2013 metų gamos modelis, apjungiantis visas naujausias savybes ir funkcijas, tokias kaip Alpine TuneIt App programėlė, skirta iPhone ir Android platformos telefonais reguliuoti grotuvo garso nustatymus ir skleisti nustatymų duomenis kitiems vartotojams bei gauti naujausius Facebook pranešimus

192 € 235 €
Sumažinta kaina!
Yra sandėlyje
Alpine PWE-V80 aktyvi žemų dažnių kolonėlė

8" (20cm) aktyvinis žemų dažnių garsiakalbis - PWE-V80Šis paruoštas naudojimui žemų dažnių garsiakalbis lengvai sumontuojamas, tad jūs galite atnaujinti savo garso sistemą ypač greitai.

205 €
Yra sandėlyje
Alpine SWE-1200 aktyvi žemų dažnių kolonėlė

8" (20cm) aktyvi žemų dažnių kolonėlė - SWE-1200Šis paruoštas naudojimui žemų dažnių garsiakalbis lengvai sumontuojamas, tad jūs galite atnaujinti savo garso sistemą ypač greitai. Garsiakalbis yra mažų matmenų ir itin žemas, puikiai tinka montavimui po sėdyne ar kitoje nedidelėje erdvėje. Į komplektą įeina stiprintuvas ir nuotolinis pultas (laidinis)...

259 €
Yra sandėlyje
Alpine SWD-355 aktyvi žemų dažnių kolonėlė

12" (30CM) aktyvi žemų dažnių kolonėlė - SWD-355Puikus žemų dažnių atkūrimas ir aukštas galingumas, kurį suteikia 12" SWE-1244E garsiakalbis, sukombinuotas su MRV-M250 skaitmeniniu stiprintuvu.

269 €
Yra sandėlyje
Alpine IVE-W560BT multimedia grotuvas

2-DIN MULTIMEDIJOS CENTRAS - automobilio radijo imtuvas su Bluetooth, USB ir DVD/CD grotuvu - IVE-W560BT

399 €
Yra sandėlyje