Filtras

Įjungti filtrai

  Mini HiFi

  Mini HiFi

  Mini HiFi 

  Yra 15 prekių.
  Taga HTR-1000CD lempinis HiFi grotuvas

  Nuostabaus grožio A/B klasės hibridinis garso stiprintuvas su Bluetooth v.4.0, CD (MP3, WMA) grotuvu, USB (MP3, WMA), FM radiju, RCA įėjimu. Galia: 2 x 75W RMS (4ohm) Lempos: 2 x 12AX7B Turime ekspozicijoje.

  299 €
  Turime parduotuvėje
  Denon RCD-M41 stereo stiprintuvas su CD

  RCD-M41 stereo stiprintuvas su CD grotuvu ir Bluetooth.  Geriausias mini HiFi grotuvas rinkoje. Turime ekspozicijoje

  309 €
  Pristatymas per 1-2 d.d.
  Denon DRAN-4 tinklinis stiprintuvas

  Kompaktiškas, stilingas ir kokybiškas stereo AV su WiFi, Bluetooth, Spotify Connect, USB jungtimi ir kita. Tai idealus sprendimas ieškantiems stilingos stereo sistemos, kuri gali priimti garsą iš begalės šaltinių ir atkurti jį kokybiškai!

  349 €
  Pristatymas per 1-2 d.d.
  Denon CEOL Piccolo N4 tinklinė sistema

  Itin kompaktiška ir stilinga Denon mini HiFi sistema. Stereo AV imtuvas su WiFi, Bluetooth, Spotify Connect, USB jungtimi ir kita.Komplektuojama su Denon SCN-4 kompaktiškomis garso kolonėlėmis. Gamintojo tinklapisIšbandykite mūsų salone.

  399 € 449 €
  Pristatymas per 1-2 d.d.
  Denon D-M41 Mini HiFi garso sistema su Bluetooth

  Atnaujinta žymioji Denon mini HiFi sistema dabar ir su Bluetooth! Dar geresnis garsas, dar didesnis funkcionalumas. Bluetooth, CD, FM, optiniai įėjimai.

  429 €
  Pristatymas per 1-2 d.d.
  Marantz MCR-511

  Aukštos kokybės HiFi muzikos centras su Bluetooth ir Wifi, Spotify Connect, Airplay, DLNA ir kitomis naudingomis funkcijomis. Gamintojo tinklapis Pristatymas per 1-2 d.d.

  449 €
  Pagal užsakymą
  Yamaha MCR-N470D mini HiFi sistema su WiFi, Bluetooth

  Mėgaukitės įvairiais muzikos šaltiniais - CD, USB, FM radiju, internetiniais šaltiniais per WiFi, MusicCast, Airplay ar Bluetooth. Aliuminė priekinė panelė Palaiko 192 kHz/24-bit raišką (Flac / WAV / AIFF) AirPlay® leidžia belaidžiu būdu klausyti muzikos per Mac, PC, iPod®, iPhone®, iPad® Aplikacija išmaniąjam įrenginiui (MusicCast CONTROLLER)

  449 €
  Pagal užsakymą
  Denon RCDN-9 tinklinis stiprintuvas su CD

  Kompaktiškas, stilingas ir kokybiškas stereo AV imtuvas su CD, WiFi, Bluetooth, Spotify Connect, USB jungtimi ir kita. Tai idealus sprendimas ieškantiems stilingos stereo sistemos, kuri gali priimti garsą iš begalės šaltinių ir atkurti jį kokybiškai!

  499 €
  Pristatymas per 1-2 d.d.
  Denon CEOL Piccolo + DALI Zensor 1

  Ši Denon CEOL Piccolo ir DALI Zensor 1 stereo sistema itin stilingai atrodys bet kokiame interjere ir suteiks aukštos kokybės garsą bei leis mėgautis internetiniais šaltiniais, kaip Spotify, Internetinis radijas ir kt. Komplektą sudaro: DENON DRAN-4 TINKLINIS STIPRINTUVAS - juodas arba baltas DALI ZENSOR 1 (pora) - juoda, balta, riešuto

  579 € 649 €
  Sumažinta kaina!
  Pristatymas per 1-2 d.d.
  Denon CEOL N9 tinklinė CD sistema

  Kompaktiška ir stilinga Denon mini HiFi sistema. Stereo AV imtuvas su CD, WiFi, Bluetooth, Spotify Connect, USB jungtimi ir kita.Komplektuojama su Denon SCN-9 kompaktiškomis garso kolonėlėmis. Gamintojo tinklapis Išbandykite mūsų salone.

  599 €
  Pristatymas per 1-2 d.d.
  Onkyo R-N855

  Tinklinis stereo garso stiprintuvas Onkyo R-N855. Gryna audio galia kompaktiškame korpuse. Integruotas WiFi ir Bluetooth, aukštos raiškos audio atkūrimas, Chromecast, AirPlay, FM radijas. Aukštos kokybės garso komponentai. Aliuminis stilingas ir tvirtas korpusas.

  599 €
  Yra sandėlyje
  Yamaha MCR-N570D mini HiFi muzikos sistema

  Mėgaukitės įvairiausiais muzikos šaltiniais - CD, USB, FM radiju, belaidžiu būdu klausykite per WiFi, MusicCast, Airplay, Bluetooth. Aliuminė priekinė panelė Sunkus ir tvirtas kolonėlių korpusas Palaiko 192 kHz/24-bit HD įrašus (Flac / WAV / AIFF) Aplikacija išmaniąjam įrenginiui (MusicCast CONTROLLER)

  599 €
  Pagal užsakymą
  Marantz MCR-611

  Aukštos kokybės HiFi muzikos centras su CD grotuvu, Bluetooth ir Wifi, Spotify Connect, Airplay, DLNA, FM radiju, USB. Žemų dažnių kolonėlės pajungimas, optiniai ir analoginiai įėjimai. Gamintojo tinklapis Turime ekspozicijoje.

  699 €
  Turime parduotuvėje
  Yamaha MCR-N670 mini HiFi sistema su WiFi,...

  Aukštos kokybės mini HiFi sistema su MusicCast, WiFi, AirPlay, Bluetooth. Mėgaukitės muzika iš begalės šaltinių bei aukštos kokybės garsu.

  749 €
  Pagal užsakymą
  Marantz MCR-611 + DALI Zensor 3

  Itin universali ir tuo pačiu kompaktiška bei stilinga Mini HiFi sistema. Valdykite patogiai telefonu aplikacijos pagalba, mėgaukitės įrašais iš CD ar internetinių šaltinių (Spotify, Internetinė radija ir kt.), aukštos raiškos garsu iš USB laikmenos ar tiesiog per Bluetooth. Komplektą sudaro: MARANTZ MCR-611 - juodas arba su žalsvu priekiu DALI ZENSOR 3...

  999 € 1 117 €
  Sumažinta kaina!
  Pristatymas per 1-2 d.d.