Mini HiFi

Mini HiFi 

Kompaktiškos, aukštos kokybės garso sistemos namams. Puikus pasirinkimas miegamojo, darbo kambariams ar kitiems nedideliems kambariams.

Yra 11 prekių.
Denon D-T1 stereo garso sistema

Kompaktiška mini HiFi garso sistema. Mėgaukitės kokybišku garsu, klausykite muzikos per Bluetooth ar iš CD įrašų. Taip pat integruotas optinis įėjimas leis prijungti televizorių.

299 €
Pagal užsakymą per 3-4 d.d.
Denon RCD-M41 stereo stiprintuvas su CD

RCD-M41 stereo stiprintuvas su CD grotuvu ir Bluetooth.  Geriausias mini HiFi grotuvas rinkoje. Turime ekspozicijoje

309 €
Pristatymas per 1-2 d.d.
Taga HTR-1000CD lempinis HiFi grotuvas

Nuostabaus grožio A/B klasės hibridinis garso stiprintuvas su Bluetooth v.4.0, CD (MP3, WMA) grotuvu, USB (MP3, WMA), FM radiju, RCA įėjimu. Galia: 2 x 75W RMS (4ohm) Lempos: 2 x 12AX7B Turime ekspozicijoje.

329 €
Turime parduotuvėje
Marantz MCR-511

Aukštos kokybės HiFi muzikos centras su Bluetooth ir Wifi, Spotify Connect, Airplay, DLNA ir kitomis naudingomis funkcijomis. Gamintojo tinklapis Pristatymas per 1-2 d.d.

349 € 449 €
Sumažinta kaina!
Pagal užsakymą
Denon D-M41 Mini HiFi garso sistema su Bluetooth

Atnaujinta žymioji Denon mini HiFi sistema dabar ir su Bluetooth! Dar geresnis garsas, dar didesnis funkcionalumas. Bluetooth, CD, FM, optiniai įėjimai.

429 €
Pristatymas per 1-2 d.d.
Denon CEOL Piccolo N4 tinklinė sistema

Itin kompaktiška ir stilinga Denon mini HiFi sistema. Stereo AV imtuvas su WiFi, Bluetooth, Spotify Connect, USB jungtimi ir kita.Komplektuojama su Denon SCN-4 kompaktiškomis garso kolonėlėmis. Gamintojo tinklapis

449 €
Pristatymas per 1-2 d.d.
Marantz MCR-611

Aukštos kokybės HiFi muzikos centras su CD grotuvu, Bluetooth ir Wifi, Spotify Connect, Airplay, DLNA, FM radiju, USB. Žemų dažnių kolonėlės pajungimas, optiniai ir analoginiai įėjimai. Gamintojo tinklapis Turime ekspozicijoje.

449 € 699 €
Sumažinta kaina!
Turime parduotuvėje
TAGA Harmony HTR-1000CD + Azure S-40 v.2 garso...

Hibridinis lempinis stiprintuvas su CD grotuvu, Bluetooth bei FM radiju.Kompaktiškos, tačiau dinamiškos bei energingos TAGA Azure S-40 v.2 garso kolonėlės. TAGA AZURE S-40 V.2 TAGA HTR-1000CD Nemokamas pristatymas Lietuvoje.

479 € 519 €
Sumažinta kaina!
Pagal užsakymą
Denon RCD-N10 stereo stiprintuvas su HEOS

Stereo garso stiprintuvas su tinklo grotuvu, HEOS multiroom sistema bei CD grotuvu. Taip pat USB jungtis, Bluetooth ir Airplay funkcionalumas. Itin universalus ir stilingas pasirinkimas, ieškantiems kompaktiško "viskas viename" stiprintuvo. Turime ekspozicijoje

499 €
Pagal užsakymą per 0-3 d.d.
Onkyo R-N855

Tinklinis stereo garso stiprintuvas Onkyo R-N855. Gryna audio galia kompaktiškame korpuse. Integruotas WiFi ir Bluetooth, aukštos raiškos audio atkūrimas, Chromecast, AirPlay, FM radijas. Aukštos kokybės garso komponentai. Aliuminis stilingas ir tvirtas korpusas.

599 €
Yra sandėlyje
Denon CEOL N10 mini HiFi garso sistema su HEOS bei...

Naujausia Denon mini HiFi tinklinė garso sistema nuo šiol su integruota HEOS multiroom sistema bei Alexa valdymu balsu. Minimalistinis dizainas bei puikus garsas iš begalės šaltinių.  Gamintojo tinklapis

599 €
Pagal užsakymą per 1-3 d.d.