Filtras

Mini HiFi

Mini HiFi

Mini HiFi 

Yra 12 prekių.
Taga HTR-1000CD lempinis HiFi grotuvas

Nuostabaus grožio A/B klasės hibridinis garso stiprintuvas su Bluetooth v.4.0, CD (MP3, WMA) grotuvu, USB (MP3, WMA), FM radiju, RCA įėjimu. Galia: 2 x 75W RMS (4ohm) Lempos: 2 x 12AX7B Turime ekspozicijoje.

299 €
Turime parduotuvėje
Denon RCD-M41 stereo stiprintuvas su CD

RCD-M41 stereo stiprintuvas su CD grotuvu ir Bluetooth.  Geriausias mini HiFi grotuvas rinkoje. Turime ekspozicijoje

309 €
Pristatymas per 1-2 d.d.
Denon DRAN-4 tinklinis stiprintuvas

Kompaktiškas, stilingas ir kokybiškas stereo AV su WiFi, Bluetooth, Spotify Connect, USB jungtimi ir kita. Tai idealus sprendimas ieškantiems stilingos stereo sistemos, kuri gali priimti garsą iš begalės šaltinių ir atkurti jį kokybiškai!

349 €
Pristatymas per 1-2 d.d.
Denon CEOL Piccolo N4 tinklinė sistema

Itin kompaktiška ir stilinga Denon mini HiFi sistema. Stereo AV imtuvas su WiFi, Bluetooth, Spotify Connect, USB jungtimi ir kita.Komplektuojama su Denon SCN-4 kompaktiškomis garso kolonėlėmis. Gamintojo tinklapisIšbandykite mūsų salone.

399 € 449 €
Pristatymas per 1-2 d.d.
Denon D-M41 Mini HiFi garso sistema su Bluetooth

Atnaujinta žymioji Denon mini HiFi sistema dabar ir su Bluetooth! Dar geresnis garsas, dar didesnis funkcionalumas. Bluetooth, CD, FM, optiniai įėjimai.

429 €
Pristatymas per 1-2 d.d.
Marantz MCR-511

Aukštos kokybės HiFi muzikos centras su Bluetooth ir Wifi, Spotify Connect, Airplay, DLNA ir kitomis naudingomis funkcijomis. Gamintojo tinklapis Pristatymas per 1-2 d.d.

449 €
Pagal užsakymą
Denon RCDN-9 tinklinis stiprintuvas su CD

Kompaktiškas, stilingas ir kokybiškas stereo AV imtuvas su CD, WiFi, Bluetooth, Spotify Connect, USB jungtimi ir kita. Tai idealus sprendimas ieškantiems stilingos stereo sistemos, kuri gali priimti garsą iš begalės šaltinių ir atkurti jį kokybiškai!

499 €
Pristatymas per 1-2 d.d.
Denon CEOL Piccolo + DALI Zensor 1

Ši Denon CEOL Piccolo ir DALI Zensor 1 stereo sistema itin stilingai atrodys bet kokiame interjere ir suteiks aukštos kokybės garsą bei leis mėgautis internetiniais šaltiniais, kaip Spotify, Internetinis radijas ir kt. Komplektą sudaro: DENON DRAN-4 TINKLINIS STIPRINTUVAS - juodas arba baltas DALI ZENSOR 1 (pora) - juoda, balta, riešuto

579 € 649 €
Sumažinta kaina!
Pristatymas per 1-2 d.d.
Denon CEOL N9 tinklinė CD sistema

Kompaktiška ir stilinga Denon mini HiFi sistema. Stereo AV imtuvas su CD, WiFi, Bluetooth, Spotify Connect, USB jungtimi ir kita.Komplektuojama su Denon SCN-9 kompaktiškomis garso kolonėlėmis. Gamintojo tinklapis Išbandykite mūsų salone.

599 €
Pristatymas per 1-2 d.d.
Onkyo R-N855

Tinklinis stereo garso stiprintuvas Onkyo R-N855. Gryna audio galia kompaktiškame korpuse. Integruotas WiFi ir Bluetooth, aukštos raiškos audio atkūrimas, Chromecast, AirPlay, FM radijas. Aukštos kokybės garso komponentai. Aliuminis stilingas ir tvirtas korpusas.

599 €
Yra sandėlyje
Marantz MCR-611

Aukštos kokybės HiFi muzikos centras su CD grotuvu, Bluetooth ir Wifi, Spotify Connect, Airplay, DLNA, FM radiju, USB. Žemų dažnių kolonėlės pajungimas, optiniai ir analoginiai įėjimai. Gamintojo tinklapis Turime ekspozicijoje.

699 €
Turime parduotuvėje
Marantz MCR-611 + DALI Zensor 3

Itin universali ir tuo pačiu kompaktiška bei stilinga Mini HiFi sistema. Valdykite patogiai telefonu aplikacijos pagalba, mėgaukitės įrašais iš CD ar internetinių šaltinių (Spotify, Internetinė radija ir kt.), aukštos raiškos garsu iš USB laikmenos ar tiesiog per Bluetooth. Komplektą sudaro: MARANTZ MCR-611 - juodas arba su žalsvu priekiu DALI ZENSOR 3...

959 € 1 117 €
Sumažinta kaina!
Pristatymas per 1-2 d.d.