Mini HiFi

Mini HiFi 

Kompaktiškos, aukštos kokybės garso sistemos namams. Puikus pasirinkimas miegamojo, darbo kambariams ar kitiems nedideliems kambariams.

Yra 16 prekių.
Denon D-T1 stereo garso sistema

Kompaktiška mini HiFi garso sistema. Mėgaukitės kokybišku garsu, klausykite muzikos per Bluetooth ar iš CD įrašų. Taip pat integruotas optinis įėjimas leis prijungti televizorių.

299 €
Pagal užsakymą per 3-4 d.d.
Denon RCD-M41 stereo stiprintuvas su CD

RCD-M41 stereo stiprintuvas su CD grotuvu ir Bluetooth.  Geriausias mini HiFi grotuvas rinkoje. Turime ekspozicijoje

309 €
Pristatymas per 1-2 d.d.
Taga HTR-1000CD lempinis HiFi grotuvas

Nuostabaus grožio A/B klasės hibridinis garso stiprintuvas su Bluetooth v.4.0, CD (MP3, WMA) grotuvu, USB (MP3, WMA), FM radiju, RCA įėjimu. Galia: 2 x 75W RMS (4ohm) Lempos: 2 x 12AX7B Turime ekspozicijoje.

329 €
Turime parduotuvėje
Denon DRAN-4 tinklinis stiprintuvas

Kompaktiškas, stilingas ir kokybiškas stereo AV su WiFi, Bluetooth, Spotify Connect, USB jungtimi ir kita. Tai idealus sprendimas ieškantiems stilingos stereo sistemos, kuri gali priimti garsą iš begalės šaltinių ir atkurti jį kokybiškai!

349 €
Pristatymas per 1-2 d.d.
Denon CEOL Piccolo N4 tinklinė sistema

Itin kompaktiška ir stilinga Denon mini HiFi sistema. Stereo AV imtuvas su WiFi, Bluetooth, Spotify Connect, USB jungtimi ir kita.Komplektuojama su Denon SCN-4 kompaktiškomis garso kolonėlėmis. Gamintojo tinklapisIšbandykite mūsų salone.

399 € 449 €
Pristatymas per 1-2 d.d.
Denon D-M41 Mini HiFi garso sistema su Bluetooth

Atnaujinta žymioji Denon mini HiFi sistema dabar ir su Bluetooth! Dar geresnis garsas, dar didesnis funkcionalumas. Bluetooth, CD, FM, optiniai įėjimai.

429 €
Pristatymas per 1-2 d.d.
Marantz MCR-511

Aukštos kokybės HiFi muzikos centras su Bluetooth ir Wifi, Spotify Connect, Airplay, DLNA ir kitomis naudingomis funkcijomis. Gamintojo tinklapis Pristatymas per 1-2 d.d.

449 €
Pagal užsakymą
Yamaha MCR-N470D mini HiFi sistema su WiFi, Bluetooth

Mėgaukitės įvairiais muzikos šaltiniais - CD, USB, FM radiju, internetiniais šaltiniais per WiFi, MusicCast, Airplay ar Bluetooth. Aliuminė priekinė panelė Palaiko 192 kHz/24-bit raišką (Flac / WAV / AIFF) AirPlay® leidžia belaidžiu būdu klausyti muzikos per Mac, PC, iPod®, iPhone®, iPad® Aplikacija išmaniąjam įrenginiui (MusicCast CONTROLLER)

449 €
Pagal užsakymą
Denon CEOL N9 tinklinė CD sistema

Ekspozicijos išpardavimas! Likęs paskutinis baltos spalvos modelis. Kompaktiška ir stilinga Denon mini HiFi sistema. Stereo AV imtuvas su CD, WiFi, Bluetooth, Spotify Connect, USB jungtimi ir kita.Komplektuojama su Denon SCN-9 kompaktiškomis garso kolonėlėmis. Gamintojo tinklapis

449 € 599 €
Sumažinta kaina!
Turime parduotuvėje
TAGA Harmony HTR-1000CD + Azure S-40 v.2 garso...

Hibridinis lempinis stiprintuvas su CD grotuvu, Bluetooth bei FM radiju.Kompaktiškos, tačiau dinamiškos bei energingos TAGA Azure S-40 v.2 garso kolonėlės. TAGA AZURE S-40 V.2 TAGA HTR-1000CD Nemokamas pristatymas Lietuvoje.

479 € 519 €
Sumažinta kaina!
Pagal užsakymą
Onkyo R-N855

Tinklinis stereo garso stiprintuvas Onkyo R-N855. Gryna audio galia kompaktiškame korpuse. Integruotas WiFi ir Bluetooth, aukštos raiškos audio atkūrimas, Chromecast, AirPlay, FM radijas. Aukštos kokybės garso komponentai. Aliuminis stilingas ir tvirtas korpusas.

599 €
Yra sandėlyje
Yamaha MCR-N570D mini HiFi muzikos sistema

Mėgaukitės įvairiausiais muzikos šaltiniais - CD, USB, FM radiju, belaidžiu būdu klausykite per WiFi, MusicCast, Airplay, Bluetooth. Aliuminė priekinė panelė Sunkus ir tvirtas kolonėlių korpusas Palaiko 192 kHz/24-bit HD įrašus (Flac / WAV / AIFF) Aplikacija išmaniąjam įrenginiui (MusicCast CONTROLLER)

599 €
Pagal užsakymą
Denon CEOL N10 mini HiFi garso sistema su HEOS bei...

Naujausia Denon mini HiFi tinklinė garso sistema nuo šiol su integruota HEOS multiroom sistema bei Alexa valdymu balsu. Minimalistinis dizainas bei puikus garsas iš begalės šaltinių.  Gamintojo tinklapis

599 €
Pagal užsakymą
Marantz MCR-611

Aukštos kokybės HiFi muzikos centras su CD grotuvu, Bluetooth ir Wifi, Spotify Connect, Airplay, DLNA, FM radiju, USB. Žemų dažnių kolonėlės pajungimas, optiniai ir analoginiai įėjimai. Gamintojo tinklapis Turime ekspozicijoje.

699 €
Turime parduotuvėje
Yamaha MCR-N670 mini HiFi sistema su WiFi,...

Aukštos kokybės mini HiFi sistema su MusicCast, WiFi, AirPlay, Bluetooth. Mėgaukitės muzika iš begalės šaltinių bei aukštos kokybės garsu.

749 €
Pagal užsakymą
DALI Zensor 3 + Marantz MCR-611

Itin universali ir tuo pačiu kompaktiška bei stilinga Mini HiFi sistema. Valdykite patogiai telefonu aplikacijos pagalba, mėgaukitės įrašais iš CD ar internetinių šaltinių (Spotify, Internetinė radija ir kt.), aukštos raiškos garsu iš USB laikmenos ar tiesiog per Bluetooth. Komplektą sudaro: MARANTZ MCR-611 - juodas arba su žalsvu priekiu DALI ZENSOR 3...

799 € 1 117 €
Sumažinta kaina!
Turime parduotuvėje