Sieninės

Sieninės 

Yra 12 prekių.
TAGA TCW-680 montuojama į sieną kolonėlė

TAGA Harmony TCW serijos kolonėlės suteikia puikią garso kokybę už prieinamą kainą. Montuojamos į sienas kolonėlės suteiks HiFi garso kokybę ir bus beveik nepastebimos Jūsų patalpoje. Dažomos magnetinės grotelės. Nurodyta vieneto kaina. Plačiau

75 €
Turime parduotuvėje
TAGA TCW-780 montuojama į sieną kolonėlė

TAGA Harmony TCW serijos kolonėlės suteikia puikią garso kokybę už prieinamą kainą. Montuojamos į sienas kolonėlės suteiks HiFi garso kokybę ir bus beveik nepastebimos Jūsų patalpoje. Dažomos magnetinės grotelės. Nurodyta vieneto kaina. Plačiau

90 €
Yra sandėlyje
Jamo IW 606 FG sieninė kolonėlė

2 juostų Jamo sieninė kolonėlė. Puikus sprendimas multi room ar namų kino sistemoms. Dažomos magnetinės grotelės. Kaina nurodyta už vienetą.

200 €
DALI Phantom H-50

Įmontuojama į sienas arba lubas garso kolonėlė. Nurodyta vieneto kaina.

229 €
Pristatymas per 1-2 d.d.
Jamo IW 608 FG sieninė kolonėlė

2 juostų Jamo sieninė kolonėlė. Puikus sprendimas multi room ar namų kino sistemoms. Dažomos magnetinės grotelės. Kaina nurodyta už vienetą.

250 €
Jamo IW 625 LCR sieninė kolonėlė

2 juostų Jamo sieninė kolonėlė. Gali būti naudojama, kaip centrinė ar šoninė kolonėlė. Puikus sprendimas multi room ar namų kino sistemoms. Dažomos magnetinės grotelės. Kaina nurodyta už vienetą.

300 €
Jamo IW 626 LCR sieninė kolonėlė

3 juostų Jamo sieninė kolonėlė. Gali būti naudojama, kaip centrinė ar šoninė kolonėlė. Puikus sprendimas multi room ar namų kino sistemoms. Dažomos magnetinės grotelės. Kaina nurodyta už vienetą.

400 €
DALI Phantom H-120

3 juostų įmontuojama į sienas arba lubas garso kolonėlė su 12" žemų dažnių garsiakalbiu. Nurodyta vieneto kaina.

749 €
Pristatymas per 3-5 d.d.
DALI Phantom S-80 sieninė garso kolonėlė

Aukščiausios klasės įmontuojama sieninė garso kolonėlė su 8" žemų dažnių garsiakalbiu.  Nurodyta vieneto kaina.

1 199 €
Pristatymas per 1-2 d.d.
DALI Phantom S-180

Aukščiausios klasės įmontuojamos sieninės garso kolonėlės. Išrinkta geriausia Europietiška Hi-End namų kino sistema. Nurodyta vieneto kaina.

1 799 €
Pristatymas per 1-2 d.d.