Soundbar (TV kolonėlės)

Soundbar (TV kolonėlės) 

Ieškantiems paprasto ir kokybiško sprendimo pagerinti televizoriaus garsą - siūlome Soundbar sistemas. Tiesiog prijunkite laidą ir mėgaukitės galingu bei kokybišku garsu.

Yra 9 prekių.
Yamaha MusicCast BAR 400 belaidis Soundbar

Yamaha MusicCast serijos soundbar su belaide žemų dažnių kolonėle. Soundbar turi integruotą tinklo grotuvą, todėl galėsite mėgautis įvairiais internetiniais muzikos šaltiniais, kaip Spotify, Tidal, Deezer, internetine radija ir kt. Prijunkite prie soundbar belaides MusicCast 20 ar 50 kolonėles ir mėgaukitės tikru erdviniu garsu.

Yamaha YAS-207 Soundbar kolonėlė

Yamaha Soundbar kolonėlė su belaide žemų dažnių kolonėle ir Bluetooth. Ekonomiškas būdas priversti Jūsų televozorių skambėti visai kitaip.

349 €
Teirautis
Denon DHT-S514 soundbar sistema

Denon televizoriaus garso sistema ženkliai pagerins integruotą TV garsą ir praktiškai neužims vietos kambaryje. HDMI su ARCBluetooth sąsajaBevielė žemų dažnių kolonėlėTvirtinama ant sienos arba pastatomaDolby Digital ir DTS atkūrimas

399 € 550 €
Sumažinta kaina!
Pristatymas per 1-2 d.d.
Klipsch RSB-6 Soundbar garso sistema su Bluetooth

Neįtikėtinas garsas, belaidė žemų dažnių kolonėlė ir super lengvas nustatymas - Klipsch Reference RSB-6 soundbar garso sistema yra Jūsų raktas prastą televizoriaus garsą paversti į tikrą namų kiną. Plačiau Specifikacijos

449 €
Yra sandėlyje
Jamo SB 40 Soundbar su Bluetooth

Elegantiškas, skandinaviško stiliaus Jamo soundbar su Bluetooth ir belaide žemų dažnių kolonėle. Paprastas, efektyvus ir nebrangus būdas pagerinti televizoriaus garsą.

499 €
Turime parduotuvėje
Klipsch RSB-8 Soundbar garso sistema su Bluetooth...

Klipsch Reference RSB-8 soundbar garso sistema ir belaidė žemų dažnių kolonėlė paverčia Jūsų kambarį į gyvo koncerto areną. Kaip dalis Klipsch Stream multi-room serijos, ši sistema gali būti valdoma Jūsų išmaniuoju įrenginiu ir gali būti komponentas Jūsų daugiakambarinės audio sistemos. Plačiau Specifikacijos

539 €
Yra sandėlyje
HEOS BAR Soundbar kolonėlė su WiFi, Bluetooth

HEOS Bar suteikia išskirtinę garso kokybę ir yra puikus pasirinkimas norintiems pagerinti TV garsą ir tuo pačiu turėti stilingą bei elegantišką sistemą. Be to, sistema leis mėgautis begale muzikos šaltinių.

999 €
Yra sandėlyje
Dali Kubik One aukštos kokybės Soundbar TV kolonėlė

Aukštos kokybės soundbar garso kolonėlė, laimėjusi geriausio soundbar titulą iki 1000GBP kainų kategorijoje. Stilingas bei kokybiškas garso sprendimas ne tik televizoriui! USB-DAC, 2 x optiniai įėjimai, išėjimas žemų dažnių kolonėlei. 2 x 25mm minkšto kupolo aukštų dažnių ir 2 x 5,25" vidutinių-žemų dažnių garsiakalbiai.

999 €
Yra sandėlyje
Bluesound Pulse Soundbar belaidis garso projektorius

Pulse Soundbar yra belaidė TV kolonėlė, ieškantiems kompaktiško, tačiau itin aukštos kokybės produkto, atkuriančio nuostabų garsą. Papildomai prijunkite Pulse SUB žemų dažnių kolonėlę ir mėgaukitės pilnaverčiu garsu. Valdykite kolonėlę telefonu ar kompiuteriu, sukurkite visą multiroom sistemą iš Bluesound produkcijos.

1 199 €