Filtras

Įjungti filtrai
  Gamintojas

  Grotuvai

  Grotuvai 

  CD/USB grotuvai automobiliams. Platus pasirinkimas nuo nebrangių CD grotuvų, grotuvų su USB ir Bluetooth iki aukštos klasės media grotuvų, turinčių begalę funkcijų.

  Yra 11 prekių.
  Alpine UTE-80B automobilinis grotuvas su USB

  SKAITMENINĖS TERPĖS GROTUVAS SU USB - UTE-80BUTE-80B grotuvas yra puikus 1-DIN sprendimas, leidžiantis valandų valandas mėgautis muzika aukščiausia Alpine garso kokybe.  Paprasčiausiai prijunkite garso šaltinį prie USB ar AUX įėjimo Galite prijungti išorinius garso šaltinius prie grotuvo priekinėje panelėje esančių USB ir AUX jungčių. Prijunkite USB...

  62 € 72 €
  Yra sandėlyje
  Alpine UTE-81R grotuvas su USB

  SKAITMENINĖS TERPĖS GROTUVAS SU USB - UTE-81RUTE-81R grotuvas yra puikus 1-DIN sprendimas, leidžiantis valandų valandas mėgautis muzika aukščiausia Alpine garso kokybe.  Paprasčiausiai prijunkite garso šaltinį prie USB ar AUX įėjimo Galite prijungti išorinius garso šaltinius prie grotuvo priekinėje panelėje esančių USB ir AUX jungčių. Prijunkite USB...

  74 € 81 €
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
  Alpine UTE-72BT grotuvas su USB

  SKAITMENINĖS TERPĖS GROTUVAS SU BLUETOOTH® - UTE-72BTSkaitmeninės terpės imtuvas UTE-72BT su patikrinta Alpine garso kokybe bei patogiai integruota Bluetooth Plus belaidžio ryšio technologija siūlo Jums būtent tai, ko reikia. Pristatymas per 0-2 d.d.

  85 € 99 €
  Yra sandėlyje
  Alpine CDE-190R automobilinis CD grotuvas su USB

  CDE-190R grotuvas yra puikus 1-DIN sprendimas, leidžiantis valandų valandas mėgautis muzika aukščiausia Alpine garso kokybe. Paprasčiausiai prijunkite garso šaltinį prie USB ar AUX įėjimo Galite prijungti išorinius garso šaltinius prie grotuvo priekinėje panelėje esančių USB ir AUX jungčių. Prijunkite USB atmintinę ar portabilų HDD įrenginį.

  95 € 109 €
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
  Alpine CDE-192R automobilinis CD grotuvas su USB

  CDE-192R grotuvas yra puikus 1-DIN sprendimas, leidžiantis valandų valandas mėgautis muzika aukščiausia Alpine garso kokybe.  Paprasčiausiai prijunkite garso šaltinį prie USB ar AUX įėjimo Galite prijungti išorinius garso šaltinius prie grotuvo priekinėje panelėje esančių USB ir AUX jungčių. Prijunkite USB atmintinę ar portabilų HDD įrenginį.

  119 €
  Yra sandėlyje
  Alpine UTE-92BT automobilinis grotuvas su USB

  SKAITMENINĖS TERPĖS GROTUVAS SU PAŽANGIU BLUETOOTH® - UTE-92BTUTE-92BT apjungia visas puikias funkcijas ir galimybes - individualų pasisveikinimo užrašą įjungiant grotuvą, 3-jų juostų dažnių filtrus, profesionalų garso ekvalaizerį, skaitmeninę laiko korekciją bei pažangiausias Bluetooth technologijas.

  129 € 139 €
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
  Alpine CDE-173BT automobilinis CD grotuvas su USB

  Radijo imtuvas su CD/USB CDE-173BT su pripažinta Alpine garso kokybe bei patogiai integruota Bluetooth Plus belaidžio ryšio technologija siūlo Jums būtent tai, ko reikia. Prijunkite USB kabeliu (parduodamas atskirai) savo iPod® ar iPhone® ir valdykite muzikos įrašų atkūrimą bei paiešką tiesiogiai skaitmeninės terpės imtuvu.

  139 €
  Yra sandėlyje
  Alpine CDE-193BT automobilinis CD grotuvas su USB

  CDE-193BT apjungia visas puikias funkcijas ir galimybes - individualų pasisveikinimo užrašą įjungiant grotuvą, 3-jų juostų dažnių filtrus, profesionalų garso ekvalaizerį, skaitmeninę laiko korekciją bei pažangiausias Bluetooth technologijas.

  159 € 179 €
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
  Alpine CDE-195BT CD grotuvas su USB

  CDE-195BT įdiegtos visos naujausios funkcijos ir galimybės, tokios kaip Alpine TuneIt App, veikianti su iPhone ir Android platformos telefonais, leidžianti patogiai keisti visus garso nustatymus ir dalintis šia informacija naudojant išmanųjį telefoną, taip pat perspėjimai apie gaunamus Facebook pranešimus.

  175 € 199 €
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
  Alpine CDE-178BT automobilinis CD grotuvas su USB

  CDE-178BT - aukščiausias 2013 metų gamos modelis, apjungiantis visas naujausias savybes ir funkcijas, tokias kaip Alpine TuneIt App programėlė, skirta iPhone ir Android platformos telefonais reguliuoti grotuvo garso nustatymus ir skleisti nustatymų duomenis kitiems vartotojams bei gauti naujausius Facebook pranešimus

  192 € 235 €
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
  Alpine IVE-W560BT multimedia grotuvas

  2-DIN MULTIMEDIJOS CENTRAS - automobilio radijo imtuvas su Bluetooth, USB ir DVD/CD grotuvu - IVE-W560BT

  399 €
  Yra sandėlyje