Garso izoliacinės medžiagos 

Gera garso izoliacija automobilyje yra būtinas komponentas. Be jos net ir geriausi garsiakalbiai gali būti naudojami veltui, o pigesni garsiakalbiai su sumontuota garso izoliacija gali skambėti tikrai gerai. Focal "viskas viename" garso izoliacija susideda iš bitumo, sugeriančio vibracijas ir akustinio porolono, mažinančio rezonansus ir nepralei...

Gera garso izoliacija automobilyje yra būtinas komponentas. Be jos net ir geriausi garsiakalbiai gali būti naudojami veltui, o pigesni garsiakalbiai su sumontuota garso izoliacija gali skambėti tikrai gerai. Focal "viskas viename" garso izoliacija susideda iš bitumo, sugeriančio vibracijas ir akustinio porolono, mažinančio rezonansus ir nepraleidžiančio garso.

Garso izoliacija rekomenduojame išklijuoti bent priekines automobilio duris. 

Daugiau
Yra 5 prekių.
Focal B.A.M BR sandarinimo juosta

Focal sandarinimo juosta, pagaminta iš butilo. Sandarina visas vietas, kaip duris ar žemų dažnių garsiakalbių dėžes. Ilgis: 4.5m

27 €
Yra sandėlyje
Focal B.A.M garsą sugerianti medžiaga

Focal garso izoliacinė medžiaga. Tai būtinas priedas bet kokiai garso sistemai automobilyje. Medžiaga padeda sumažinti iš lauko patenkantį triukšmą ir stipriai pagerina bendrą garso kokybę. Dydis: 2 x 21x30cm lakštai.

33 €
Yra sandėlyje
Focal B.A.M XL garsą sugerianti medžiaga

Focal garso izoliacinė medžiaga. Tai būtinas priedas bet kokiai garso sistemai automobilyje. Medžiaga padeda sumažinti iš lauko patenkantį triukšmą ir stipriai pagerina bendrą garso kokybę. Dydis: 50x200cm lakštas.

109 €
Yra sandėlyje
Focal B.A.M XXXL garsą sugerianti medžiaga

Focal garso izoliacinė medžiaga. Tai būtinas priedas bet kokiai garso sistemai automobilyje. Medžiaga padeda sumažinti iš lauko patenkantį triukšmą ir stipriai pagerina bendrą garso kokybę. Dydis: 0.5x6m lakštas (4 durims).

249 €
Yra sandėlyje