HEOS BAR Soundbar kolonėlė su WiFi, Bluetooth

Nauja

999 €

HEOS Bar suteikia išskirtinę garso kokybę ir yra puikus pasirinkimas norintiems pagerinti TV garsą ir tuo pačiu turėti stilingą bei elegantišką sistemą. Be to, sistema leis mėgautis begale muzikos šaltinių.

Smulkiau

Pridėti prie pageidavimų

Aprašymas

  • Heos pristato naująjį Bar kuris pasižymi išskirtiniu našumu, bei be jokių pastangų padidina garso efektyvumą žiūrint televizorių, o atsižvelgus į muziką perkelia į visiškai kitokį lygį. Naudojant Heos technologija „built-in“ šis modelis turi ne tik sąvąją muzikos biblioteką, bet ir tiesiogiai iš telefono yra galimybė naudojant "Bluetooth", transliuoti per įvairias muzikos programas, Jūsų norimą muziką.
  • Heos Bar yra puikus televizoriaus garso pakaitalas, su šiuolaikiniais signalo apdorojimo, sprendimais, bei pilnas muzikos transliavimo šaltinių tokių kaip Tidal, Spotify, Deezer, Tunein. Šis Heos bar, tinka ekranams, kurie yra 50 colių dydžio ir gali būti dedamasant lentynos arba yra galimybė montuoti ant sienos. Naująjame Heos bar yra įmontuoti 9 garsiakalbiai kurie pilnai užpildys Jūsų kambarį, taip pat naujasis Bar skleidžia garsą 45 laipsnių kampu, tad iš visų pusių bus puikiai girdimas.
  • Vienas pagrindinių aspektų kuo naujasis Heos Bar yra pranašesnis už savąjį pirmtaką tai galimybė sudaryti 5.1 tikrąją namų kino sistemą pridėjus dar dvejas Heos kolonėles į galą. Ši galimybė leis vartotojui pasijausti lyg filmo epicentre.

Specifikacijos

Įėjimai4 x HDMI; 3,5mm analog IN; USB
Išėjimai1 x HDMI
Aukštis72mm
Plotis1100
Gylis148
Svoris4,8 kg