Categories

Lastest Blog

recent comments

There is no comment

AudioQuest kabeliai

AudioQuest kabeliai

AudioQuest produkciją jau galite įsigyti ir TopAV salone!

Su džiaugsmu pranešame, kad nuo šiol didžiausio ir vieno labiausiai vertinamų pasaulyje kabelių gamintojo produkciją galite įsigyti ir mūsų salone. 

1974 metais Bill Low dar mokėsi mokykloje ir sunkiai sekėsi surasti garso sistemą, tenkinančią jo poreikius. Tuomet jis pagamino ne vieną garso stiprintuvą savo klasiokams, o uždirbtus pinigus išleisdavo įrašams ar geresniems savo sistemos komponentams.

Aukštojoje mokykloje jis suprato, kad vietoj aparatūros rekomendacijų kitiems studentams, jis ją turėtų pardavinėti. Jo nedidelis verslas, nuo BSR patefonų ir Hitachi resyverių pardavimo 1972 metais, prasiplėti iki Linn Sondek, Celestion ir Yamaha pardavimų 1974.  1975 metais jo maža parduotuvė jau buvo didžiausia Linn Sondek pardavėja Jungtinėse Valstijose.

Po šešių metų audio versle, Bilas atidarė dar vieną tik pagal susitarimą veikiančia parduotuvę savo namų svetainėje. Šį kartą buvo žengtas svarbus ėjimas, Bilas nusprendė gaminti savo kabelius sukurtus specialiai pardavinėjamoms sistemoms.

Taip, 1980 metais gimė AudioQuest, o visą šią istoriją anglų kalba galite rasti oficialioje svetainėje:

http://www.audioquest.com/about/

AudioQuest šiuo metu yra puikiai žinomas vardas tarp garso aparatūros entuziastų ir ne tik. Dabar tai yra didžiausias kabelių gamintojas pasaulyje. Tikriausiai nėra tokio kabelio, kurio nėra AudioQuest pasiūloje.

0 Comment