Kategorijos

Vėliausios naujienos

Reloop patefonai

Reloop patefonai

Pristatome naujieną - Reloop HiFi plokštelių gortuvus!

Su džiaugsmu pranešame, kad tapome puikiai DJ pasaulyje žinomo gamintojo Reloop atstovu Lietuvoje. Tiksliau - jų filialo Reloop HiFi, gaminančio namuose skirtus naudoti patefonus. 

Kaip ir pasako pavadinimas "Reloop HiFi", tai HiFi rinkai skirti plokštelių grotuvai, išsiskiriantys aukšta pagaminimo kokybe bei labai gerai komponentais.

Turn 2

Pradinio lygio modelis Turn 2 yra pagamintas iš MDF korpuso, naudojamas pilnai mechaninis aukštos kokybės tonarmas su keičiamu galvutės laikikliu. Komplektuojama su Ortofon OM10 galvute. 

Turn 2 modelį galite rinktis iš trijų skirtungų spalvų.

Kaina - 299€.

Gamintojo tinklapis

Turn 3

Aukštesnės klasės modelis Turn 3 yra pusiau automatinis patefonas su integruotu (atjungiamu) korekciniu stiprintuvu ir USB išėjimu.  Tvirtesnis, taip pat iš MDF plokštės pagamintas korpusas ir aukštos kokybės Ortofon 2M Red galvutė. Naudojamas tonarmas toks pats, kaip ir Turn 2 modelio, tačiau su aukštesnės kokybės galvutės laikikliu. 

Korpuso apdaila - aukštos kokybės juodas lakas.

Kaina 449€

Gamintojo tinklapis

Turn 5

Naujausias ir šiuo metu aukščiausios klasės Reloop HiFi patefonas - Turn 5.

Direct drive sukimo mechanizmas, galingas ir tylus motoras, tvirtas nerezonuojantis diskas su gumos danga apačioje. Naudojamas naujas S formos tonarmas su Ortofon 2M Red galvute, metalinis korpuso viršus ir vibracijas slopinančios kojelės.

Kaina 799€

Gamintojo tinklapis

reloop turn 5

0 Komentaras