Denon PMA-50 garso stiprintuvas su DAC

Nauja

500 €

Itin kompaktiškas Denon skaitmeninis stereo stiprintuvas su Bluetooth, integruotu USB-DAC, optiniu bei bendraašiu įėjimais.

Tai puikus sprendimas ieškantiems kokybės, stiliaus ir kompaktiškumo.

Smulkiau

Pridėti prie pageidavimų

Aprašymas

Skaitmeninis integruotas stereo stiprintuvas

Mėgaukitės aukšta garso kokybe su naujausiu PMA-50 skaitmeniniu stiprintuvu, kuris turi integruotą USB-DAC - PC ar Mac pajungimui klausytis aukščiausios raiškos DSD audio failus. 

Taip pat su šiuo stipritnuvu galėsite mėgautis bevieliu muzikos klausymu naudojant Bluetooth. Naujausias aptX kodekas leis patirti CD kokybęs garso įrašus bevieliu būdu.

Skaitmeniniai įėjimai (2 optiniai ir 1 bendraašis) leis prie stiprintuvo pajungti skaitmeninius garso šaltinius, kaip pvz. televizorius. 

Pažangus D klasės stiprintuvas turi DDFA technologiją, kuri užtikrina aukštą naudingumą ir žemus iškraipymus. PMA-50 stiprintuvas gali sukurit net 50W galią kanalui prie 4ohm. 

Kompaktiškas ir stilingas korpusas puikiai tiks bet kokiame interjere, ar tai būtų svetainė, ar ofisas, ar namų studija. Taip pat stiprintuvas gali būti statomas horizontaliai arba vertikaliai 

Pažangus AL32 audio apdorojimas

Aukščiausios kokybės garsui, PMA-50 naudoja Denon pažangųjį AL32 skaitmeninių audio failų apdorojimo procesą, kuris yra naudojamas Denon aukščiausios kokybės CD grotuvuose. Specialūs skaitmeniniai filtrai sukuria neįtikėtinai dinamišką garsą ir užtikrina itin žemus iškraipymus. 

DAC Master Cloc

Master Clock technologija sumažinas džiterį iki minimumo ir užtikrina tikrovišką garso sceną.

USB-B įėjimas aukštos raiškos garso įrašų klausymui

Naudojant USB-B įėjimą, prijungus PC ar Mac, Jūs galėsite mėgautis aukščiausios kokybės DSD garso įrašais.

Kad išvengti skaitmeninio įėjimo sukeliamų trigdžių, PMA-50 stiprintuve sumontuotas specialus trigdžių šalinimo filtras.  

Aukštos kokybės ausinių išėjimas su parenkama varžą

Aukščiausios kokybės garsui, PMA-50 stiprintuve integruotas atskiras ausinių stiprintuvas su itin žemais iškraipymais.

Norint klausyti įvairias ausines, Denon taip pat pasirūpino varžos pasirinkimo funkcija, kas leis pajungti bet kokios varžos ausines.

Specifikacijos

Galingumas2 x 50W (4 ohm)
Harmoniniai iškraipymai0.004%
Signalo-triukšmo santykis110 dB
Aukštis8.6
Plotis20
Gylis24